Wpis z mikrobloga

Hej, hej Mireczki!

Starałam się robić jakieś ćwiczenia w domu, któryś Mireczek polecił mi stronkę (btw, zmieniła się nazwa, ktoś coś wie?), było fajnie, ale za duży wybór to w głowie mi się w końcu poprzewracało i za każdym razem szukałam 10 minut treningu, który by mi pasował ( ͡° ͜ʖ ͡°). W końcu już jakiś czas nie ćwiczę i potrzebuję to zmienić. Właśnie widzę, że miesiąc temu pojawiło się fajne wyzwanie: hero journey. Przejrzałam pierwsze 3 dni i czuję fajny klimacik gry, nie będę przeglądać dalej, żeby nie psuć sobie codziennej niespodzianki :D. Zapowiada się ciekawie, program trwa 60 dni, ktoś zaczyna ze mną? :D. Chodźcie Mirki i Mirabelki, na pewno ktoś z Was tak jak ja zaczyna ćwiczyć już po raz pierdylion tysięczny i nie chce po tygodniu zawsze się nudzić i potem po miesiącu znów zaczynać... Mi tym razem się uda :D. To co, kto idzie ze mną? ʕʔ

#cwiczzwykopem #trenujzwykopem #trening #oswiadczenie #wiosennepostanowienie
  • 22
@kosiner: A bo myślałam że mówisz o Street fighter workout z tej stronki co podałam :P A przybliżysz trochę o co w tym chodzi w praktyce? Google daje mi trochę kiepskie wyniki.

@Acrene: Ja zaczynam dziś, będę przecierać szlak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@deagon: Stronka jest zajebista, ale co to właściwie jest "cykl"?

@kosiner: Czyli docelowo potrzebujecie specjalnego parku do takich ćwiczeń? Kojarzyło mi się to trochę z tym co Japońcy robią przed pracą - jakiś plac zabaw i podciąganie się na drążku, to byłoby coś ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mi się zdarzało brać lapka i ćwiczyć na trawce na powietrzu, fajne uczucie, muszę to powtórzyć, aczkolwiek na razie
@JestemMisiem nie jest potrzebny żaden plac a nawet drążek wiadomo to ułatwia całą sprawę chodzi o to że nie potrzeba siłowni a nawet to jest w jakimś stopniu złe i lepiej ćwiczyć tylko przy pomocy własnej masy ciała czyli np pompki albo podciąganie się :D . Pamiętam jak zaczynałem to podciągałem się na gałęzi heh :D
@kosiner: No to te wszystkie ćwiczenia na tym polegają ( ͡° ͜ʖ ͡°). Co do drążka to mam w domu ale nie umiem się podciągnąć ani razu, także to może po tych 60 dniach się uda xD

@deagon: A, ok, to będziesz robić jakiś inny program z tych na stronce czy może jakiś fragment?