Wpis z mikrobloga

@Supercoolljuk2: Zaklinanie rzeczywistości to napisanie, ze oczekuję komplementacji czy czegoś. To zwykłe zdjęcie i tyle, nie pozowane i sobie siedzę po prostu i może tak wygląda. Jednak co to ma do rzeczy? Inni wrzucają swoje rany i nikt nie ma takiego bólu dupy jak o to zdjęcie. I nie mam krzywych nóg, są normalne, ale ty możesz sobie napisać co chcesz, ale nie wmawiaj mi, że czegoś oczekuję.
@abcde: na serio? Aż takie coś ,bo napisałam, że nie są :D mi nigdy nie jest głupio. Wkurza mnie jedynie wmawianie, że czegoś oczekuję, czy że nie można napisać inaczej. Tylko, że każdy pisze sobie jak chce, ale ja już nie mogę XD
@Supercoolljuk2: @abcde: ale ja się z przecież nawet z nikim nie kłócę XD Ktoś napisał co chciał, ja napisałam co chciałam i na tym powinno się skończyć. Jednak wmawianie mi, że czegoś oczekuję i że nie można napisać inaczej to jest dopiero kłamstwo i bezsens. Jednak tego co jest napisane w tym wpisie i jakie to jest głupie, tego już nikt nie widzi. Jakby ktoś ci powiedział, że jesteś brzydka,