Wpis z mikrobloga

Byl zamach w Tunisie. Wiadomo,ze szkoda,ze zginal ktokolwiek. A tym bardziej Polacy. Ale ja nie o tym chcialem.
Reporter TVN (chyba) robi wywiad na lotnisku z ludzmi , ktorym przerwali przymusowe wakacje w Tunezji. Czesc przyjela na chlodno, ale Janusze i Grazyny byly zbulwersowane. Jedna wypowiedz uderzyla mnie tak,ze mi wypadla lyzeczka, ktora wyjadalem truskawki z kompotu. Grazyna na pytanie czy jest zadowolona z tego,ze bezpiecznie wrocili odpowiedziala:

A dzie tam! My z Januszem [w tle maz przytakujacy ] juz ponad 20 razy bylismy w Tunezji. To najbezpieczniejsze i najladniejsze miejsce na swiecie!


Reporter chcial chyba posmieszkowac i zapytal czy byli gdzies indziej jeszcze,zeby porownac. Odpowiedz baby mnie rozwalila.



#patologiazewsi #bekazrozowychpaskow #bekazpodludzi #wojna #zamach #isis #zenujacacalka #polakicebulaki
  • 22
@bigger: inna sprawa, ze na mnie Tunezja zrobiła tez ogromne wrażenie, a udało mi sie odwiedzić kilka najpopularniejszych miejsc w Europie, Azji i Afryce. W tym roku tez planowałem Tunezję, miałem wybrany hotel i ch bombki strzelił. Macie jakieś swoje ulubione hotele w innych krajach?
@plazma: Sami islamiści wypowiadali się, że planują kolejne ataki, a z tego są bardzo dumni, kto normalny będzie ryzykował? Poza tym nie ma już oferty na itaka.pl - tam miałem upatrzoną konkretną.
@Smartek: Ja sie zgadzam,ze tam jest ladnie. Mozna sobie cos tam pozwiedzac itd.., ale ta Grazyna to nie byl backpackers. Siedziala sobie pewnie w "resorcie" popijajac podrabianego dżonego łokera i byl na 2 wycieczkach gdzie zawiezli ja do jakiegos muzeum (sie nie podobalo) i pokazali jakies skaly ( sie podobalo, bo jezdzili dżipami!)

Moj ulubiony hotel z sieciowek jest jeden: Sheraton. I generalnie hotele z grupy Starwood Hotels
A teraz nie
Pobierz bigger - @Smartek: Ja sie zgadzam,ze tam jest ladnie. Mozna sobie cos tam pozwiedzac ...
źródło: comment_ReQcLLaStNVf5EemYLmSpJgwEz9h5chU.jpg
@bigger: to tak jak ambasada odradzala wyjazd do egiptu i reporter pytal na lotnisku a babka "mam nadzieje ze w razie problemow panstwo stanie na wysokosci zadania i nas z tamtad zabierze" czy jakos tak
tacy ludzie powinni podpisywac ze jada na wlasna odpowiedzialnosc i w razie w z wlasnej kieszeni pokrywaja rzadowy samolot itd
@Smartek: Nie. Z biurami bylem moze z 5 razy. Bylem absolutnie przerazony. A epicentrum #!$%@? to byl Egipt.
Korzystalem z promocji (British Airways rulez!!) , expedia i pakietow przelot +hotel. Od momentu jak pojawilo sie #fly4free to mam podane ja na tacy wszystko.
Styczen byla Norwegia, luty Paryz (nie polecielismy, bo z dzieciakmi nie bylo co zrobic) w marcu cisza, w kwietniu 2 wyjazdy w tym jednodniowka z Poznania
http://www.fly4free.pl/jednodniowka-w-londynie-z-poznania-od-78-pln-do-108-pln/?utm_source=newsletter&utm_campaign=imm&key=000000VQX2aJv7UQ5CBvrS&postid=123719

Itd..
@bigger: cała rzesza ludzi, z którymi rozmawiałem nt spędzania czasu wolnego wychwala pod niebiosa chorwację, grecję, hiszpanię, egipt, tunezję i wszystkie inne miejsca gdzie wakacje za #tysioncpincset. A gdy pytam jakie miejsca polecą mi w polsce to ... ale w grecja/egipt/... jest pięknie, że musisz ... Bo nawet nie potrafiliby wymienić 10 jezior czy rzek w swoim własnym kraju.

A ja dalej nie wiem gdzie mogę się wybrać na 2-3