Wpis z mikrobloga

Mirki, czas na moje #pokazauto
Oczywiście jak każdy szanujący się mirek jeżdżę #bmw
Można hejtować - to diesel! Tak na marginesie mój pierwszy i ostatni diesel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pomimo kilku zażegnanych problemów z silnikiem prezentuje się całkiem nieźle jak na swój wiek i daje frajdę z jazdy.

#motoryzacja #prawilnebmw

Więcej tutaj: http://imgur.com/a/NO96Y
źródło: comment_6gwVya1wtgQew3FgmnFlL04mPFIadHch.jpg
  • 15
@gangstaproblasta: jeśli auto się nie rozsypie w najbliższym czasie planuję zakup multifunkcji.. ale chyba też w tym klimacie, w końcu to przedlift, chcę zachować jako taką oryginalność wyposażenia.
@gangstaproblasta: jak dla mnie to tak średnio raczej, brakuje mi trochę niskich częstotliwości, ale jakaś mała skrzyneczka powinna uwypuklić trochę dźwięk, z tym że to raczej nie wina radia tylko głośników.. a tak w ogóle przy zakupie był tam kaseciak z navi - niesprawny.
@tldr: Nie mniej hejtu do wszystkich diesli. Po prostu, 320d jest #!$%@? (a zakładam, że taki masz). Byś miał 330d, lub w innym 1.9 Tdi czy 1.6/2.0 HDi to byś inaczej mówił :) (czekam na falę hejtu za silnik ze stajni wieśwagena i francuzów).
@wujogm:
@schreder:
Moze moje problemy wynikały z tego że silnik był zapuszczony pomimo ładnej prezencji lakieru i wnętrza.. Odma nie wymieniana moze nawet od nowości, nie wiadomo jak z olejem.. Jeździła baba w Niemczech.