Wpis z mikrobloga

Mirki, mój #niebieskipasek śmiał się że powinnam Was spytać, co też czynię ( ͡º ͜ʖ͡º). Sytuacja taka: Wylicytowałam przedmiot na @allegro_pl , po czym dostałam maila od sprzedawcy że przedmiotu już nie ma bo sprzedał na olx... Oferuje zwrot kasy, ale ja chcę przedmiot który wylicytowałam. Jest o co się bić? #pytanie #problem #sporyallegro #allegro

  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BlackTabby: Gdybym miała Cie obrazić to nie miałabyś wątpliwości, że to robię. Allegro wychodzi z założenia, że każdy ma prawo się pomylić, większość większych sprzedawców ma też swoje sklepy poza ich platformą więc zdarza się, że coś jest wystawione przez pomyłkę, albo ktoś kupił coś gdzie indziej lub stacjonarnie w tym samym czasie, więc nawet jak bardzo chcesz to nie narobisz mu koło ogona. Zapewne zwrot kasy już do Ciebie
  • Odpowiedz
@BlackTabby: Na to dowodu nie masz, chyba, że możesz mu to udowodnić. Jeżeli nie, to szarpanie się nie ma sensu bo nic nie zyskasz, to częsty proceder kiedy komuś uda się coś wygrać za złotówkę czy inną śmieszną kwotę, ale allegro nic z tym nie robi, ale oczywiście zrobisz jak zechcesz, przekazuje tylko kilkuletnie doświadczenie jako sprzedawca tam i w mojej opinii szkoda czasu bo się nie uda. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz