Wpis z mikrobloga

@Donk_von_Fisher: nie, bo mi sie Ralph Lauren, Diesel czy Rage Age nie podobaja. Podobaja mi sie ciuchy od brandow ktore wymienilem.
To chyba nie widziales jak na gimbach zarabia diamante wear, outside wear czy inne smieszne polskie gimbo brandy.

Zreszta pytalem czy gdzies dostane ciuchy tych brandow w konkretnym kolorze w warszawie, a nie prosilem o opinie na temat bluzy.
  • Odpowiedz
@klinik96: zupelnie szczeze, mam bluze stussy i nie ma to nic , absolutnie nic wspolnego z wysoka jakoscia, moze kiedys mialo, teraz leca na fejmie, jakis koleszka mial bluze z croppa i tam byl lepszy material niestety
  • Odpowiedz
@Jazielony: o i takiej opinii predzej sie spodziewalem niz cisniecia, ze ciuchy dla gimbow. cos innego w takim kolorze, prostego dobrej jakosci kojarzysz w polskich sklepach internetowych czy stacjonarnych w wwa?
  • Odpowiedz
@klinik96 ja od jakiegos czasu lece sprawdzonym setem : jordan/nike prosto i moze koka, np wiekszosc bluz mam z jordana i sa nie do #!$%@?, mam je rok i kazda wyglada jak nowa. Koka np ma dobre koszulki, Prosto w sumie wiekszosc ciuchow ma spoko, ale drogie. Generalnie jak chce sie dobry ciuch to trzeba go albo na farcie tanio znalezc albo zaplacic wiecej. poprostu.
  • Odpowiedz
@Jazielony: koka jak dla mnie droga sie wydaje i niezbyt wzory mi podchodza, jordan drogi niestety, prosto nie podoba mi sie. mam bluze od crooksow i jakos jest swietna, mam bluze od train spottera i swietna jakos, mam bluze od carhartta i jakos po prostu wysmienita, pewnie do konca zycia bede mogl w niej chodzic. mishke nosilem kiedys przez dwa, trzy miesiace, tez dobra jakosc. takze wychodzi, ze stussy sie
  • Odpowiedz