Wpis z mikrobloga

Na reddicie było podsumowanie jacy pro-gracze grają jaką


@emdey: Grają bo dostają za darmo od sponsorów, tak samo klawiatury, słuchawki (monitory niektórzy też). Gdyby prześledzić scenę od początku, to latali chyba po wszystkich markach. Począwszy od IE 3.0, przez Razera, Logitech, SS, Roccat, Zowie i pierdyliard innych.

@RandomPlayer: Ogólnie: Lepsza marka, pasujący nam kształt do ręki i design, cena - takie są kryteria wyboru
  • Odpowiedz
@XpedobearX: I większość z nich to świetne myszki. Sam miałem IE 3.0 i gdybym mógł kupić drugą to bym kupił. Nikt nie gra na złej myszce na takim poziomie, to oczywiste. To, że mają szerszy wybór tym bardziej świadczy o tym, że myszka jest ok.
  • Odpowiedz
@emdey: @Siadak: Chodzi o to, że nie ma wielkich różnic pomiędzy nimi poza bajerami producentów :) Owszem, jest różnica między Esperanzą za 20zł a tą za 200zł, lecz pomiędzy tymi z wyższej półki już takiej nie ma. Sam nie miałem IE 3.0, ale wiele osób chwaliło, podobno całkowicie bezawaryjna. Pamiętam jeszcze gościa z Czech, do którego ludzie wysyłali myszki na tuning wizualny ;)
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Trochę awaryjna - kółko samo potrafiło się przesunąć, co dla kogoś, kto miał "skok" pod rolką było niezwykle uciążliwe. Ale jeśli chodzi o sensor, kształt i wytrzymałość to drugiej takiej chyba nie ma. :)

Racja, przy droższych liczy się kształt dłoni i design głównie. Dlatego mówię, żeby przejrzał co mają "prosi" i sobie wybrał to co mu najbardziej pasuje. :p
  • Odpowiedz
Ie 3.0 mam od 6 lat, oprocz normalnego uzywania, gier roznych to 3tysiace godzin w COD4 i teraz cisne nia w cs go i ma się dobrze :)
  • Odpowiedz
I jedyny "ubytek" to w niektórych miejscach np. Bok, przyciski, zmienila sie ze srebrnego na czarny, tal lakier zszedl:d
  • Odpowiedz