Wpis z mikrobloga

@manekin: @Einher: @KREM_Z_BROKUL: @Muk_Use_Acid: @portkisedre: A mi nie jest wstyd, że jestem z zachodu i co więcej, że podzielam pogląd większości w tym rejonie. Ja uważam, że armia ma być zawodowa. Chcę żeby bronili mnie profesjonaliści i na to mogę płacić odpowiednio wysokie podatki. Tak samo jak oczekuję, że w przychodni czy szpitalu przyjmie mnie prawdziwy lekarz po studiach i praktyce. Zupełnie nie rozumiem bojowej postawy cywilów.
Tacy mądrzy i tacy patrioci, a nadal dziwnym trafem biedniejsi niż Polska zachodnia


@greven: No, bo zachodnia Polska jest mądrzejsza i bardziej patriotyczna, dlatego są bogatsi. A my jesteśmy bardziej mądrzy od Ukraińców, a oni od zakakukazia. Spoko.
Potwierdza się to co gadałem. Biednyś - boś głupi.

Tutaj mamy zderzenie 2 mentalności, względnie bogatszy zachód i podejście europejskie (ma być specjalizacja, jak mamy się bronić to armia zawodowa).

No i głąby bolszewicko-kołchoźniane na wschodzie... (każdy ma być parobkiem państwa i ruszać do boju, armia z poboru i wszyscy mają robić wszystko jak za króla ćwieczka)

Właśnie przez takich idiotów w tym kraju jest tak jak jest, oni by wzięli nawet
@Zoltrix__: gdyby ktoś najechał nasz kraj, broniłbym go ze względu na rodzinę. Ale wszelkie wojenki uważam za bezproduktywne, głupie i niech rozwiązują je między sobą ci którzy je wywołali. Jakiś pojedynek na miecze Putin vs. Komorowski byłby ok. Dlaczego oni mają siedzieć wygodnie i patrzeć jak ja i ty przelewamy krew i gieniemy? To jest moje życie niech #!$%@?ą swoim #!$%@? ich mać.
@portkisedre: No co? Sam pokazujesz mapki i na podstawie tego oceniasz kto jest bardziej lub mniej tchórzem czy patriotą, a teraz burzysz się i ironizujesz bo pokazałem ci jak głupie jest takie myślenie?
@qlimax3: Miałbym walczyć w interesie naszego rządu? Nie mam tu nic w Polsce, w wyjątkiem rodziny, za miałbym ochotę walczyć. Za rząd? Za ZUS? Za skarbówkę? Za invitro? Za podnoszenie wieku emerytalnego? Ten #!$%@?ły rząd sprawił, że #!$%@? mnie to państwo obchodzi. Ja sam wybiorę za kogo mogę życie oddać i nie jest to III RP.
Ta mapa zgadza się w części Wrocław i okolice.Tu woleliby aby bronił ich kto inny...jakiś pan,czy właściciel? - jak niewolnicy. Zresztą widzę to na co dzień...same ciamajdy i lemingi, zastraszone to takie i niehonorowe. Rzadkością jest tu spotkać jakiegoś prawdziwego i naprawdę wolnego mężczyznę a powiedz tu komu,że ważny jest dostęp do broni i każdy,kto "psychofizycznie" (jak np. prawo jazdy) zdolny jest do jej posiadania,powinien móc ją mieć, to zaraz rozlega się