Wpis z mikrobloga

@Cat0Woman: ja po 7 latach bycia wege wróciłam do jedzenia mięsa i to właśnie z powodów zdrowotnych. Też miałam jeść tylko drób i ryby, ale z czasem przekonałam się do czerwonego mięsa :). Zacznij powoli wprowadzać drób do swojej diety i nie przejmuj się hejtem ze strony wegetarian ;). Czasem trzeba pomyśleć o sobie.
  • Odpowiedz
@Silvan01: jak dla mnie podczlowiekiem moze byc tylko osoba, ktora odbiera prawo do czlowieczenstwa innym ludziom. Nie wiem skad twoje doswiadczenia, pewnie z dupy
  • Odpowiedz
@Lallable: Zagadasz do takiego wege z głupa o pogodzie a ten zaczyna wywody, jak to dobrze, że wiosna idzie i później lato, bo on to już ma tych pomidorów szklarniowych po dziurki w nosie! Bo wiadomo, najlepsze te co rosną na świeżym powietrzu, a on jest wege i musi #!$%@?ć zimą ze szklarni. I tak #!$%@? jak to on mięsa nie je i jak to mu zimą ciężko. Mało tego,
  • Odpowiedz
@Stitch: Ja znam użytkowników Linuxa, którzy ciągle tylko o tym... Wiesz, tak jest z wieloma grupami. Są ludzie, którzy lubią mówić o sobie i chwalić się, są też inni. Serio, zwróć na to uwagę.
  • Odpowiedz