Wpis z mikrobloga

Ludu, czemu im dluzej slucham pomyslow socjalistow, tym bardziej mnie #!$%@?? ()
Nie jestem religijna, nawet nie jestem specjalnie za trzymaniem sie tradycji, ba nawet nie mam nic do homoseksualistow. Ale #!$%@?, jak slucham o tym, ze nierownosci spoleczne beda istniec tak dlugo jak beda ludzie bogaci, ktorzy osiagneli cos wiecej niz zajecie jakiejs meliny i protestowanie by ich nie wywalili, to dostaje #!$%@? >_> Do tego jeszcze ta roszczeniowosc " jestem, wiec mi sie nalezy" No i nic tego co ostatnio #!$%@? feministki. Ostatnio w ramach jakiejs akcji przeciw gwaltom, mezczyzni zalozyli spodnice. Wiekszosci podobala sie tego rodzaju zjednoczenie. ALE NIE FEMINISTKOM. One chyba #!$%@? dostaly, ze paru mezczyzn swoim humorystycznym podejsciem wzbudzilo wiecej zainteresowania, niz one #!$%@? przez megafony i lazrniem po ulicach. Totez uznaly, ze akcja zorganizowana przez mezczyzn to kolejny przejaw okropnego patriarchatu.

Wiem, ze to pewnie pieprzenie bez sensu, ale musialam jakos sie wygadac, bo czuje sie jakbym zyla w swiecie idiotow, ktorzy nie maja nawet najmniejszych przejawow logicznego myslenia.

#neuropa #konserwy #bekazlewactwa
  • 32
@Dantalia: slucham pomyslow socjalistow - Jakich pomysłów, jakich socjalistów? xD

ba nawet nie mam nic do homoseksualistow - No kuuurwa, to miłe z twojej strony, serio serio. Oczekujesz orderu i owacji na stojąco za to, że nie masz nic do zwykłych ludzi?

Ale #!$%@?, jak slucham o tym, ze nierownosci spoleczne beda istniec tak dlugo jak beda ludzie bogaci, ktorzy osiagneli cos wiecej niz zajecie jakiejs meliny i protestowanie by ich
@Dantalia: Aha. Czyli że ja mam sobie dopasowywać przykłady do jakichś twoich wyimaginowanych problemów? lolololoolo ( ͡º ͜ʖ͡º) No fajnie, dajesz link do komentarza jakiejś laski, a w poście piszesz o feministkach jako ogóle...gdzie tu sens, gdzie logika?

@noekid ZydoskaPropaganda cannot into formatowanie tekstu, ale jak ci się to przerodziło w próbe zdobycia atencji - nie wiem.