Wpis z mikrobloga

Ludu, czemu im dluzej slucham pomyslow socjalistow, tym bardziej mnie #!$%@?? ()
Nie jestem religijna, nawet nie jestem specjalnie za trzymaniem sie tradycji, ba nawet nie mam nic do homoseksualistow. Ale #!$%@?, jak slucham o tym, ze nierownosci spoleczne beda istniec tak dlugo jak beda ludzie bogaci, ktorzy osiagneli cos wiecej niz zajecie jakiejs meliny i protestowanie by ich nie wywalili, to dostaje #!$%@? >_> Do tego jeszcze ta roszczeniowosc " jestem, wiec mi sie nalezy" No i nic tego co ostatnio #!$%@? feministki. Ostatnio w ramach jakiejs akcji przeciw gwaltom, mezczyzni zalozyli spodnice. Wiekszosci podobala sie tego rodzaju zjednoczenie. ALE NIE FEMINISTKOM. One chyba #!$%@? dostaly, ze paru mezczyzn swoim humorystycznym podejsciem wzbudzilo wiecej zainteresowania, niz one #!$%@? przez megafony i lazrniem po ulicach. Totez uznaly, ze akcja zorganizowana przez mezczyzn to kolejny przejaw okropnego patriarchatu.

Wiem, ze to pewnie pieprzenie bez sensu, ale musialam jakos sie wygadac, bo czuje sie jakbym zyla w swiecie idiotow, ktorzy nie maja nawet najmniejszych przejawow logicznego myslenia.

#neuropa #konserwy #bekazlewactwa
  • 32
  • Odpowiedz
One chyba #!$%@? dostaly, ze paru mezczyzn swoim humorystycznym podejsciem wzbudzilo wiecej zainteresowania, niz one #!$%@? przez megafony i lazrniem po ulicach.


@Dantalia:

Każdy by się wkurzył gdyby okazało się że jego akcja, dotycząca istotnego problemu została przysłonięta przez "humorystyczne podejście". To oczywiście nie wina mężczyzn, tylko raczej mediów.
Ale irytacja jest zrozumiała.
  • Odpowiedz
@graf_zero: Tylko, ze nikt nie mial na celu wykpienia tej akcji. Po prostu to byl prostszy przekaz, ktory latwiej dociera do mas. A feministki uznaly, ze to kolejne pokazanie "wyzszosci mezczyzn" -ze ich nawet w sukience nie zgwalca ^ Chodzi mi po prostu o to, ze feministki narzekaja na to, ze mezczyzni w ogole sie z nimi nie zgadzaja. Ale jak juz sie znajda tacy to maja do nich pretensje,
  • Odpowiedz
@Dantalia: Ale wiesz, że feministki to nie jest jakaś jednolita grupa o tożsamych poglądach? U nich są też różne frakcje, często całkowicie różniące się w pewnych kwestiach. I tak jak wszędzie tak i tam znajdą się idioci. Nie wiem dlaczego ale sądzę że mimo wszystko mniej tych idiotów znajdzie się tam niż wśród faszyzujących "środowisk kibicowskich"

Wrzucanie wszystkich do jednego wora to idiotyzm.
  • Odpowiedz
@graf_zero: To, ze dotyczy feministek? :P No i tutaj mamy sytuacje gdy ktos juz sie z nimi zgadza, a one i tak znajda jakis problem i uznaja, ze cos jest nie tak. Wlasciwie one chyba nigdy z niczego nie byly wystarczajaco zadowolone, bo "zawsze cos"
  • Odpowiedz
@Dantalia: to tak samo jak kuce który bardziej jest hardcorowym słuchaczem metalu albo polscy patrioci kto bardziej nienawidzi żydów :)

Wszędzie jest to samo, trzeba patrzeć na pojedynczych ludzi i ich poglądy a nie jakieś wymyślone grupy które sobie my kreujemy żeby łatwiej szufladkować świat :)

@kunajk: Ale już wynocha na czarno :)
  • Odpowiedz
Raczej nie zamierzam na nikogo glosowac.


@Dantalia: Wiesz, że w takim razie Twoja złość na takie rzeczy zostanie tylko pustym słowem? Wielu ludzi jest przeciwko obecnemu stanowi rzeczy, ale nic więcej z tym nie robią.
  • Odpowiedz
@Dantalia: Socjalizm straszna choroba, ale jest atrybutem biedy umysłowej więc państwo będzie do tego dążyło, by lud był durny a najlepiej jak zamieni się w maszyny bo jak to? Janusz z 3 piętra ma mieć lepiej ode mnie? Nie, niech płaci więcej podatków, politycy tylko mogą być bogaci bo to bogowie
  • Odpowiedz
@Dantalia: otworzyć oczy, posłuchać kto co ma do zaproponowania i zagłosować, bo inaczej oddajesz wybór właśnie tym idiotom, a potem dalej narzekasz. A co do nierówności społecznej, to wg największych teorii socjologicznych nie ma takiej możliwości, aby istniało społeczeństwo bez nierówności, mówilibysmy wtedy o Utopii, ale zawziętość i zawiść Januszy nie zaprowadzą ich do takiego wniosku. Nie każdy człowiek jest zaradny życiowo, co nie znaczy, że za nieporadność należy im
  • Odpowiedz
@Dantalia: zagłosować na najbardziej zbieżnego z Twoimi poglądami kandydata. Przynajmniej w pewnych aspektach się poprawi. Trochę smutne, ale lepsze to niż nic.
Ewentualnie spróbować skorzystać z biernego prawa wyborczego, ale nawet hype wokół Korwina w internetach nie ma przełożenia na wyniki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz