Wpis z mikrobloga

403 340 - 217 = 403 223

Katowice - Opole - Lewin Brzeski - Brzeg - Oława - Wrocław

Niedzielny wypad Katowice - Wrocław. W Oławie złapałem gumę przez co kolejny raz nie mialem czasu by pokręcić sie po Wrocławiu i musiałem uderzać praktycznie prosto na pociąg ktory miałem 18:02. Później tylko jakieś z przesiadkami.
Endo: http://app.endomondo.com/workouts/486160657/6488624

Parę zdjęć
9 nowych gmin do #zaliczgmine
#100km #200km
#rowerowyrownik

Sorry za maly rozpiździel ale dodaję na telefonie
  • 7
@byczys: Od strony Katowic trochę lepsze skomunikowanie PKP z Wrockiem niż od strony Krk. Zazdroszczę, bo tam mam całe mnóstwo białej mapy. No i mimo wszystko 2h krócej pociągiem. Czemu w ogóle nie robisz tego w drugą stronę? Ja zawsze jadę pociągiem gdzieś - tam startuję i nie muszę na nic zdążyć, bo jadę już do domu.
@metaxy: Mnie teraz bardziej urządza Opole bo to województwo planuję zamknąć w następnej kolejności. Mam nadzieję w tym roku. Ze śląskiego pozostały mi 4 gminy, ale to przy okazji jakiegoś wypadu na północ.
Najbardziej mnie martwi że kark nadal solidnie dokucza przy dłuższych trasach.
@byczys: Mnie cały czas lewa strona i czworoboczny. Piecze żywym ogniem. W sumie tego i deszczu się najbardziej boję dookoła Polski. I jak to już zacznie piec po załóżmy 200km to piecze przez 2 tyg nawet jak zrobię 20km.
@metaxy: mam to samo tylko z karkiem. Piecze mega i odzywa się nawet przy dojazdach do pracy. Stosujesz jakieś maści? Ja się powoli rozglądam za czymś i trzeba potestować trochę.
@byczys: Próbowałem jakieś standardowe przeciwbólowe. Jeżeli daje cokolwiek to niezauważalnie. Muszę się wybrać kiedyś do jakiegoś znachora, może jest tam jakieś zwyrodnienie etc. Bo tylko i wyłącznie lewa strona. Prawa nigdy. To moje to też związane z karkiem, bo pilnowanie się i dociskanie brody do klatki piersiowej pomaga.