Wpis z mikrobloga

@freegammer: No nie wiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sentyment pozostaje (był ze mną tyle lat, a i tak odpada klawiatura, jeden z przycisków funkcyjnych nie działa), po za nim mam jeszcze jednego SE c902, ale właściwie jest to podróbka, więc jeżeli tylko kolekcjonujesz, a nie korzystasz to możemy w tej kwestii coś uzgodnić. ( )
@shox: Sentyment posiadacza SE to normalka ;P Moje SE zawsze były super sprawne do czasu aż mój flagowy model (K850i) złapał małą awarie :( Musialem korzystać z innych modeli, które zawsze coś wyłapywały :O Nie są to jakieś mega awarie, ale nie mam czasu tego robić :P Jak masz jakąś propozycję to śmiało :P
@freegammer: Obecnie mam 3 c902, z czego jeden to ten, który widzisz na zdjęciu, mój pierworodny, którego posiadam od prawie 5-6 lat (musiałbym zobaczyć na fakturze ile już dokładnie u mnie jest i ile mnie kosztował ( ͡° ʖ̯ ͡°) ). Kolejny to jakaś podróbka, która jest cała, ale nie posiada kilku elementów klawiatury, czy też baterii plus to że nie działa bo próbowałem go włączyć z