Wpis z mikrobloga

Gość po lewej zarzucił na antenie facetowi po prawej m.in. promowanie niezdrowego trybu życia wśród młodzieży

@Kaba___JK: Na zdrowy rozsądek - czy fani Pashy, biorąc z niego przykład - będą robić bica, czy przegrywać długie godziny przed CS:GO?
Należy rozróżnić to, jak koleś wygląda, od tego, co promuje. Marlboro Man z plakatów Marlboro wyglądał zawsze zajebiście, ale nie promował zajebistego wyglądu tylko jaranie fajek.
  • Odpowiedz
@zakowskijan72: Na zdrowy rozsądek - nie mówisz o ideale kalokagathii w telewizji, wyśmiewając w prymitywny sposób ludzi, którzy ciężko na coś pracują, wyglądając jak spróchniały kij po miotle. To jest po prostu żałosne i tylko to chciałem napisać.
  • Odpowiedz
@zakowskijan72: Facet nie jest wysportowany, nie wygląda nawet zdrowo. Dodatkowo stylizuje się na pretensjonalnego intelektualistę. Generalnie to oczywiście jego święte prawo, z jednym ale. Czy ktoś, kto swoją postawą wydaje się zaprzeczać wyobrażeniu witalnego i zadbanego faceta, powinien stawiać takie wymagania - promowanie zdrowego trybu życia - wśród innych? Jeszcze przytaczając z dupy przykład z cygarami, chyba tylko żeby się pochwalić, że pali.
  • Odpowiedz
Czy ktoś, kto swoją postawą wydaje się zaprzeczać wyobrażeniu witalnego i zadbanego faceta, powinien stawiać takie wymagania - promowanie zdrowego trybu życia - wśród innych?

@Kaba___JK: Przepraszam, czyli jak jestem inwalidą na wózku, to nie mogę promować biegania? Jak jestem szachowym zerem to nie mogę zachęcać innych do grania w szachy?
Większość krytyków filmowych nie nakręciła żadnego filmu. Odbiera im to prawo do oceniania prac innych reżyserów?
  • Odpowiedz
@zakowskijan72: Jeśli poświęcisz na coś trzynaście lat swojego życia, dojdziesz do światowego poziomu i będziesz w tym jednym z najlepszych ludzi na świecie, i to tak na serio, a ktoś w telewizji powie, że sobie pykasz w klawiaturkę i równie dobrze byś mógł ćmić na zawodach fajeczkę, to mi wtedy powiesz z przekonaniem pewnie, że Ci nie pojechał.

To jest esencja dziennikarstwa właśnie. Ocenić czyjeś życie w pięć sekund, nawet nie
  • Odpowiedz
@zakowskijan72: W sposób drwiący odnosi się do działalności panów, m.in. pana Jarząbkowskiego - który jest teraz jakby nie patrzeć w samym centrum tego kontekstu, uznając ją - działalność - za niewłaściwą, a wręcz nieodpowiednią, ze względu na promowanie niezdrowych zachowań. Nie będę cytował dokładnie, ponieważ tam pada dosłownie kilka zdań. Ograniczyłem się więc do przedstawienia Ci mojego ciągu myślowego. Nie padają tutaj odniesienia ad personam, ale jest oczywiste o kim mówi
  • Odpowiedz
nieodpowiednią, ze względu na promowanie niezdrowych zachowań.

@Kaba___JK: Odpiszę Twoimi słowami:
"Widzisz różnicę między promowaniem czegoś, a jechaniem po innych za to, że NIE promują? Dwa różne wszechświaty."

Poza tym wróć proszę do mojego pierwszego komentarza. To, że pan Jarząbkowski to kawał chłopa nie oznacza, że promuje on bycie kawałem chłopa. Promuje on tzw. "e-sport", polegający głównie na spędzanie długich godzin przed komputerem. Co zdrowe nie jest.
  • Odpowiedz
nieodpowiednią, ze względu na promowanie niezdrowych zachowań.

@Kaba___JK: Odpiszę Twoimi słowami:

"Widzisz różnicę między promowaniem czegoś, a jechaniem po innych za to, że NIE promują? Dwa różne wszechświaty."


@zakowskijan72: Szczerze nie rozumiem, jak to się odnosi do przytoczonego fragmentu. Wyciągnąłeś z kontekstu zdanie, w którym odpowiadałem Ci na przykład z wózkiem inwalidzkim, zupełnie nie związanym z rozmową. Umieściłeś je w zupełnie innym znaczeniu, twierdząc że krytyka braku promowania zdrowego trybu
  • Odpowiedz
Mam wrażenie, że rozmawiasz sam ze sobą.

@Kaba___JK:
1. Ja piszę, że generalnie to Pasha swoją aktywnością nie promuje chodzenia na siłownię, tylko siedzenie przed kompem.
2. Ty piszesz, że Wróbel nie powinien się w ogóle wypowiadać na temat promowania zdrowego trybu życia, bo sam "wydaje się zaprzeczać wyobrażeniu witalnego i zadbanego faceta".
3. Ja się pytam, czy inwalida bez nóg nie może promować biegania.
4. Ty piszesz, że nie chodziło
  • Odpowiedz