Wpis z mikrobloga

@Kaba___JK: jak TVN-u nie znoszę tak tu mają rację. Siedzenie przed kompem jest niezdrowe, co jest udowodnione naukowo, a wystarczy spojrzeć na Snaxa, czy JW. Gry w pewien sposób rozwijają (w testach na koordynację ok-ręka i refleks mam 10/10), ale też uzależniają. Sam kiedyś poważniej grałem w COD: UO i niestety jest to pułapka. Sam Pasha w polsacie powiedział, że ucierpiało na tym jego życie towarzyskie. Siłka to jego jedyna
  • Odpowiedz
@zakowskijan72: jak nie lubię tego słowa to "zaorałeś"

@Kaba___JK: Jestem fanem e-sportu i interesowałem się nim jak jeszcze naprawdę był w powijakach (jakieś 15 lat temu) ale Wróbel ma rację i akurat wyjątki typu Pasha wcale nie zmieniają faktu, że TO NIE JEST ZDROWE ZAJĘCIE.

Inna sprawa, że jak Wróbla też dosyć lubię to ma on skłonności do wyrażania swoich opinii
  • Odpowiedz
przykład virtus.pro jest wyjątkowy, to promil wszystkich graczy, a dzieciaki w swej głupocie będą ich naśladować zamiast coś zrobić z życiem.


@sezamus: Na tej zasadzie żadna dziedzina w historii by się nigdy nie rozwinęła, bo początki zawsze są trudne, a u nas taki rynek dopiero się narodził. Mam gazetkę komputerową sprzed paru lat, w której jest artykuł z tezą - "kto wie, być może kiedyś ludzie będą utrzymywali się z
  • Odpowiedz