Wpis z mikrobloga

@dreaper: no gratuluję kajtka! W końcu! Jeszcze tylko porządne zasilanie i jeśli będziesz kminił grzałki tak jak liquidy to coś czuje że niebawem brodacz będzie pokazywał je na swoim kanale :p
@sheep17: Bangla, bo zrobiłem taką samą grzałkę (1.8 Ohm) jak do #moddreapera, tyle, że mod się trochę przegrzewał na 4.8V, a tutaj wszystko gra. Mógł bym jeszcze zrobić 2 x 3.6 Ohm, ale nie wiem czy Spinner da sobie z tym radę. Na maksymalnym napięciu wszystko działa. Powiedział bym, że optymalnie, ale więcej już z tego parownika nie wyciągnę na tym akumulatorze.

https://www.e-dym.pl/MODY/Atomizery_i_kartomizery/14569-Kaj-tek_V4_%28klon%29_Tobeco.html
@dreaper: No a Ci od dreaperów mówią że mniej aromatu się ładuje do liquidu na takie sprzęty. A ja teraz na protanku 3 mini jadę :( Złamałem T3s i aspire "gówno" BVC też #!$%@?łem. #!$%@? liquid co godzinę muszę dolewać. A hajsu tak bardzo brak :( Powodzenia z kręceniem i zbieraj na nową batkę :D Żeby był gotowy "poradnik dreapera" jak kupię nowy sprzęt!
@dreaper: powiem Ci że nie ma reguły u mnie że raz na tyg, ja np nie zmieniam samej waty, a całą grzałkę kręcę od początku, ale średnio co 1.5tyg, ale nie czuje wtedy żadnego bobra czy coś w ten desen, może smak jest bardziej płaski. Chyba bardziej robie to po to żeby nie wciągać tego nagaru. Zależy od aromatu, Havaii Punch z TPA daje 10%. Ale może spróbuje w najbliższym czasie
@dreaper: zero wyciekow, jak zalewam LC zamykam, jak zalane i skrecone, otwieram na maxa, specjalnie duzo waty tam nie ma, przyslaniam dziurki i tyle. wate wymieniam rowno z drutem, na tyg robie pewnie z 10 zbiornikow, wiec co ok 15 wymieniam xd