Wpis z mikrobloga

Polecamy prawilnego Mirka @Gummy co pisze świetne artykuły i publikuje je na Oldtimery.com.

Tym razem napisał o totalnym gracie, samochodzie skrajnie nieudanym. Nikt go nie kupował a jak już go ktoś kupił to żałował. Kanadyjczycy dołożyli w dotacjach 23 miliony $ a wyprodukowano tylko 3000 samochodów. Tak więc dołożono po 7666$ do każdego samochodu... czyli prawe równowartość jego ceny. (Pewnie na końcu jeszcze za to przeprosili ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°))

Poniżej macie link (nie krępujcie się tylko czytajcie i wykopujcie).
http://www.wykop.pl/link/2446603/bricklin-sv-1-bodaj-najgorszy-sportowy-samochod-w-historii/

#mikroreklama #ciekawostkihistoryczne #carboners #oldtimery #heheszki #samochody #motoryzacja #ekonomia
Pobierz
źródło: comment_3m2PHTVQ2QLIWoib1UH7usQ8Md2gJ9zL.jpg
  • 20
@Hrabia_Serek_von_Hochland: Internet, a w nim: skany książek, skany gazet, kluby, testy, filmy na YT, fora.
Siłą rzeczy czasem rzucę okiem na jakiś artykuł po angielsku, ale nie opieram się na nim. Sprawdzam tylko co z rzeczy o których napisali warto rozszerzyć i znaleźć swoje źródła. Tak było przy okazji pisania artykułu o relektorach, trafiłem na dwa-trzy nieprecyzyjne zdania o zmianach odnośnie przepisów bezpieczeństwa, a ja ten temat pociągnąłem na cały akapit.
Może sam coś skrobnę jeśli czas pozwoli.

@Hrabia_Serek_von_Hochland:

Osobiście odradzam ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

1. nie płacimy za artykuły
2. nie zapewniamy absolutnie nic w zamian
3. dziewczyny na to nie lecą
4. sławy nie ma wcale

Ale oczywiście są tez plusy dodatnie.

1. satysfakcja z samego pisania
2. poszerzenie własnej wiedzy
@Gummy: Zgłoszę się jeśli coś mi się uda napisać, jakiś czas temu szukałem zdjęcia tego wehikułu czy czegokolwiek, to znalazłem tylko jedną stronkę ze skromnym opisem i ilustracją wytwarzanego przez niego seryjnie samochodu elektrycznego. Ostatnio trochę patrzyłem i pojawił się artykuł po angielsku. Na ten samochód natrafiłem w książce "Legendarne niemieckie samochody" P. Pucha jako wzmiankę przy Lohner-Porsche. Było tylko napisane, że Porsche nie był w pierwszy i La Cuadra już
@Oldtimery_com: inna sprawa, ze mamy sporo maili tego typu:

Hi redakcja. I'm waiting for you online now. Hope gave me your contact. Let's meet here

redakcja 您好 新任经理如何确定自己的角色,更好的融入自己在工作?


V1aagra 150mg, 60 pills, USD 5.22 per pill + FREE Pills, Save USD 9.89
@Hrabia_Serek_von_Hochland: Jeśli silnik elektryczny służył do napędu, to myślę że można nazwać hybrydą. Nie mam bladego pojęcia o hybrydach, nie wiem nawet jak temat ugryźć. Jeśli masz dużo samozaparcia to znajdziesz źródła, ale nie liczyłbym na polskojęzyczne. A jeśli był La Cuadra był Hiszpanem, to warto znać ich język żeby coś więcej wygrzebać...

Co do reszty którą napisał Kacper, ze wszystkim się zgadzam! Czasem jakieś sztuki pochwalą w komentarzu, ale wyrwać
@Oldtimery_com: Eno nie gadaj, kogoś tam zarwałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bekowo to będzie jak wypuścisz na świat swojego youngtimera. W podstawówce będą przerabiać pasty na:

"Mój stary to fanatyk zabytkowych samochodów. Pół mieszkania zaj***ne gazetami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi znaczek czy wkręta i trzeba wyciągać w szpitalu" ( ͡° ͜ʖ ͡°)