Wpis z mikrobloga

1. Bądź mojej żony koleżanką
2. Miej narzeczonego i zaplanowany ślub
3. Wiedz, że narzeczony cię zdradza, znajduj w łóżku cudze włosy
4. Czytaj jego smsy jak pisze do jakiejś laski Kochanie itp
5. Weź numer i zadzwoń do jego kochanki
6. Jego kochanka otwarcie to przyznaje i mówi żony koleżance przez telefon każdy szczegół z domu jej narzeczonego i pokoju w którym śpi
5. Nie odwołuj ślubu, bo zaproszenia, bo sala zarezerwowana i wszystko zamówione xD

#bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow
  • 73
  • Odpowiedz
Miłość wszystko przebacza! A tak serio, to jakas walnieta kobita. Nie wierze,ze da rade zyc w takim kłamstwie , wroze rychły rozwód z orzeczeniem o wine.
  • Odpowiedz
@Voytex: @bslawek: Swoją drogą jeśli o zdradzie wiedziała przed ślubem i zdradza była jedynie przed nim to też będzie jasny powód o rozwodzie z jego winy? Laska w tym przypadku działa z jasną chęcią na zysk.
  • Odpowiedz
@bslawek: Ile znajdziesz lasek które z miejsca się zgodzą na intercyzę? :)
Jeszcze ci zrobią awanturę że myślisz że są z tobą tylko dla kasy albo dlatego że masz zamiar je zdradzić albo już to robisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fakt faktem koleś niech ginie. Jednak rozwód z jego winy w tym przypadku jest poniekąd żartem.
  • Odpowiedz
Najpierw pomyślałam, że laska jest głupia, że wie o zdradzie i ślub dalej motzno. Potem przeczytałam, że facet jest bogaty... Uważam teraz, że laska jest najzwyczajniej w świecie cwana.
  • Odpowiedz
@Skyworld: tak o intercyzie myśli sporo osób. Jest to trochę błąd, bo rozdzielność to nie tylko blokada Twoich przychodów, ale też długów. Tak więc jak np. prowadzisz firmę (sporą) to warto rozważyć intercyzę. :-)
  • Odpowiedz
tylko skoro ona wie, to slub tak zawarty bedzie niewarzny a pozniej rozwod tez nie moze sie odbyc bo z jakiego podowu, tylko jesli po slubie debil dalej bedzie robil skoki w bok
  • Odpowiedz
@bslawek @Skyworld: Bo do intercyzy trzeba kobietę nastawić, nie może to być takie "masz i podpisuj" :

Kochanie, przecież wiesz, że ja prowadzę liczne i ryzykowne interesy. Czy w tej chwili czegokolwiek ci żałuje, czy skąpie na coś? Masz wszystko czego potrzebujesz i bardzo mi na tobie zależy. A pomyśl co by się stało, gdyby któryś z moich interesów zaczął źle funkcjonować, a jeszcze gorzej jeśli to przeniosłoby się na resztę
  • Odpowiedz
Najpierw pomyślałam, że laska jest głupia, że wie o zdradzie i ślub dalej motzno. Potem przeczytałam, że facet jest bogaty...


@CzerwonaPapryka1: To o bogactwie napisał ktos inny wiec nie ma co zakładac że to na pewno prawda i oceniać że laska jest taka i taka.
  • Odpowiedz
@galonim: Beka xD Ja bym wzięła z nim ślub tylko żeby mu #!$%@?ć 2-3 lata życia i ciagać go potem po sądach, żeby żalowal i żadnemu różowemu juz tak nie #!$%@?ł ( po co zdradzać, jak sie nie podoba to adios pomidoros i won). Ale ja to mściwa suka jestem.( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz