Wpis z mikrobloga

1. Bądź mojej żony koleżanką
2. Miej narzeczonego i zaplanowany ślub
3. Wiedz, że narzeczony cię zdradza, znajduj w łóżku cudze włosy
4. Czytaj jego smsy jak pisze do jakiejś laski Kochanie itp
5. Weź numer i zadzwoń do jego kochanki
6. Jego kochanka otwarcie to przyznaje i mówi żony koleżance przez telefon każdy szczegół z domu jej narzeczonego i pokoju w którym śpi
5. Nie odwołuj ślubu, bo zaproszenia, bo sala zarezerwowana i wszystko zamówione xD

#bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow
  • 73
  • Odpowiedz
@szimply:

Ja bym wzięła z nim ślub tylko żeby mu #!$%@?ć 2-3 lata życia i ciagać go potem po sądach, żeby żalowal i żadnemu różowemu juz tak nie #!$%@?ł ( po co zdradzać, jak sie nie podoba to adios pomidoros i won). Ale ja to mściwa suka jestem.( ͡ ͜ʖ ͡)

"w imię zasad, #!$%@?"
Chyba Cię lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@3ddy: to bardzo zabawne, ale takie konsekwentne działania na szeroką skalę skutecznie wyrugowałyby #!$%@?ństwo z tego świata - nieuchronność kary przeraża nawet największych złodupców.
No ale, LOL LOGIKA RÓŻOWYCH PO CO SIĘ MŚCIĆ NIECH KRZYWDZI DALEJ PRAWA CZŁOWIEKA KAŻDY MOŻE KOCHAĆ
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: Twoja logika też nie powala. Czy to Twoja sprawa co ktoś czyni? Robi to na własną odpowiedzialność, a #!$%@?ć się z kimś kolejne 2-3 lata i specjalnie na siłę próbować mu coś udowodnić... proszę was ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@3ddy: urzędnik coś zaniedbał? Po co się #!$%@?ć, idę dalej. Wystawili mi mandat bezprawnie? Po co się #!$%@?ć, przeżyję tą stówkę.

Zabili mi matkę w szpitalu? Po co się #!$%@?ć xD

Rozumiesz? W tym kraju wszystko działa na zasadzie "żal mojego czasu". Wszystko da się przeżyć, dopóki nie stracisz przez to bliskiej osoby albo oszczędności życia, bo jakiemuś #!$%@? przez całe życie uchodziło na sucho.

Nie, przykład nie jest skrajny. Mój
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: Oj widzę, że jak do ściany, a kolega tutaj z poważną misją, więc po prostu przyznam ci rację, bo rozumowanie masz naprawdę iście genialne (ʘʘ)

  • Odpowiedz
pewnie ma kasę gościu, a rozowypasek jak to na babę liczy na hajs po rozwodzie.

@bslawek: Jaki hajs? Jeśli rozwód od razu, to dostanie połowę jego 1-2 miesięcznych zarobków i tyle.
  • Odpowiedz
Bardzo dobrze robi, potem rozwód podział majątku i mąż będzie mógł tyrać aż się odkuje

@polaczek_malkontent: Podział majątku, którego razem dorobili się po slubie, czyli szybki rozwód i dostanie pół jego miesięcznych dochodów na otarcie łez. Żaden interes.
Odkuje się w miesiąc.
  • Odpowiedz