Wpis z mikrobloga

Tej nocy mam nietypową #nocnazmiana

Jestem w szpitalu #zagranico , pilnuje gościa jak w amerykańskim filmie siedzę na krzeselku przed salą faceta, owym facetem okazuje się polak, nazwę go Janusz,

Janusza trzeba pilnować, bo strasznie go wszystko #!$%@? że nic nie rozumie , spadł ze schodów, wychodząc z samolotu, z tego co mówił na #emigracji 9 lat,

Bardzo chudy gość, ręka złamana zagipsowana, ogólnie trochę za dużo alko na pierwszy " rzut oka "

Wchodzę do sali, poprzednik zdaje służbę, witam się z Januszem, siadam przed salą i siedzę, Janusz wziął krzesło z sali i siadł na przeciwko mnie, pogadałem z nim, w tym czasie dał sobie pobrać krew, zmierzyć ciśnienie, i wziął tabletki, wcześniej ponoć odmawiał wszystkiego,
Po dalszej rozmowie trzeba było na rentgen jechać, bo powiedział że chciał się podrapac pod gipsem i mu dwa noże się tam zgubiła

Potem załatwiłem że jutro mu ktoś kupi, fajki i będzie mógł zapalić,

Jak dostawał kolację zawinol saszetki z cukrem do kieszeni dużo saszetek, słodzi nimi wodę,

Około 23 poszedł spać pielęgniarki, z nocnej zmiany przechodzą i się ładnie uśmiechają przynoszą kubki z kawą, i mówią że Janusz taki grzeczny i poszedł w nocy spać , poprzednich nocach ponoć chodził i po korytarzu włazil do innych sal,

Opowiadał mi różne historie swojego życia może potem napisze
  • 11
Około 23 poszedł spać pielęgniarki, z nocnej zmiany przechodzą i się ładnie uśmiechają przynoszą kubki z kawą, i mówią że Janusz taki grzeczny i poszedł w nocy spać , poprzednich nocach ponoć chodził i po korytarzu włazil do innych sal


...że niby co tam się wydarzyło?! Sypiał z pielęgniarką z nocnej zmiany? Za to kawę dostajecie? I po korytarzu właził do innych sal? To coś jak po spacerniaku?

bo strasznie go wszystko
@arturfartur: Pozdro kumplu, na poczatku zaczynalem jako ochrona w Whipps Cross Hospital w Londynie. Pacjenci, ktorych trzeba bylo pilnowac byli unikatowi, od spokojnej babulinki, ktora szukala zmarlego meza po 40 latka z demencja, ktory rzucal wlasna kupa dookola. Do tej pory gdzies w kartonach trzymam moj notes z zapiskami :D
@dob3k: kilka różnych sytuacji się wydarzyło , śmiesznych i bardzo pozytywnych , ale nie będę opisywał trochę muszę popracować nad formą ortografią , nie mam na to czasu teraz , a było się uczyć i nosić ten ciężki plecak