Wpis z mikrobloga

#!$%@?ą mnie typy na mirko co postują zdjecia trawy, skuna, haszu czy tam innego gówna. Tagują #wykopjointclub i myślą, że są fajni. Jesteście #podludzie i życzę wam byście mieli rano bagiety na śniadanie. Powinniście wyłapywać dożywotniego bana. Z tej dobroci wam się w #!$%@? poprzewracało, żeby dokumentować to. Co gorsze wrzucać to do internetów, wiedząc, że grożą wam gorsze konsekwencje niż ban na jakiejś stronie. Jeszcze jak jakiś ziomek wstawi zdjęcie obiadu czy otwartego piwa, to spoko. Wstawianie zdjęcia jakiegoś suszu i chwalenie się tym, jakie nielegalne i fajne.
Chwalcie się innym sebixą na facebooku, tutaj tego nie róbcie. Pozdrawiam.


##!$%@? #oswiadczenie #bekazpodludzi #patologiazewsi
g.....n - #!$%@?ą mnie typy na mirko co postują zdjecia trawy, skuna, haszu czy tam i...

źródło: comment_93iGYS8zXZTU0oroCrkehAM4uskm95JT.jpg

Pobierz
  • 54
@hacerking: W internetach pewnie tak. Tylko jak ktoś 3 wchodzi na mirko i przegląda, a tam takie foty. Moim zdaniem za to ban. Chodziło mi raczej oto, ze np. taki ćpun na masę zdjęć na telefonie zapisanych (jak jest wyjątkowo głupi) lub na dysku twardym. Ktoś znajdzie zgubiony telefon czy laptop #!$%@? muje (dzika fantazja teraz) zaniesie na policje albo sama policja znajdzie i dupa. Sam fakt robienia zdjęć. Założę się,
@bonixes: Weź wyjdź człowieku mi tutaj z uwagami na temat literówek itp. jest 3 w nocy.
@didolo03: No zajebiście, jestem burak bo jadę po głupocie typów co chwalą się w netach, że jarają. Myśl. Jeden z drugim debil pewnie postuje to wszędzie. Ma na pierdyliard urządzeń takie zdjęcia. Może na wszyscy, ale na pewno mały procent z tych kolesi tak. Kumasz, ze głupotą jest dokumentowanie czegoś co jest nie legalne?
@hacerking: Teraz są jakieś chmury i inne gówna. Nie ogarniam na tyle urządzeń mobilnych. Mój kumpel ma lub miał jakiegoś Iphona (dawno się urwał kontakt) bawiłem się nim i kilka razy cyknąłem jakieś zdjęcia. Zaczął mi mówić, że to gdzieś się zapisuje. Byłem podchmielony i nie ogarnąłem o co mu chodzi.
@garindaan: I co ci zrobią za zdjęcia zielska? Sam takich zdjęć nie posiadam ani nie dodaje ale człowiek uczy się na błędach a pisanie że #!$%@? mnie to i tamto nic nie zmieni. No chyba że szukasz sobie kolegów na wykopie ale w to już nie będę wnikał :)
@didolo03: Nie szukam. Jednak dla mnie wciąż może to być mały procent do #!$%@? się w gówno. Za opaloną lufkę mogą się #!$%@?ć to i za zdjęcia też. #!$%@? mnie to, ze mirko się chyba zamienia w miejsce dla sebixów bo tylko tam mogę nazwać ten cały tag i te wszystkie zdjęcia. To jest właśnie na poziomie tych ludzi. Powiesz mi daj na czarną listę. Jednak to sprawy nie rozwiąże. Bo
@garindaan: Każdy niech robi to co lubi jak seba pójdzie do paki albo kameleon biała ściana to jego problem trzeba mieć łeb do podejmowania właściwych decyzji tego nikomu nie da się wpoić