Wpis z mikrobloga

Kupiłem farbki, acetony, nity i inne pierdoły, wyczyściłem i pomalowałem siodło, wymieniłem paski w d-shapedzie i wszystko byłoby git gdyby nie to, że kupiłem zły odcień farby. Będzie trzeba malować jeszcze raz ( ͡° ʖ̯ ͡°) Właściwie przewidywałem efekt końcowy, ale nie mogłem dłużej patrzeć na obdrapanego brooksa. Przynajmniej mam rzadką, a może i jedyną taką wersję B15 na świecie #brooks #renowacja #rower #pokazrower #lubiesmar
proweniencja - Kupiłem farbki, acetony, nity i inne pierdoły, wyczyściłem i pomalował...

źródło: comment_zvoHNJBcIqVjJg81T8Al9ht1wyTW1iaZ.jpg

Pobierz
  • 26
@proweniencja: Tak, tak klasyk i w ogóle ale wygląda beznadziejnie w #!$%@?. Gdybym jechał w górnym chwycie i coś by mi wyskoczyło i musiał złapać szybko za klamkę to pozamiatane. To, że klasyczne i błyszczące to nie zawsze znaczy fajne.
@sebek1987: Tak się zastanawiam i wiesz co? Masz całkowitą rację! Koła też są lipne, takie jakieś, nawet nie wiem jakie. Idę do sklepu i jutro #!$%@?ę karbonowe stożki 50 cm. Siodło chyba pradziadka, czas zmienić na deskę z plastiku 100g. Korba też jakaś taka gówniana, przydałoby się coś na zintegrowanej ośce, rama ciężka trzeba na karbon wymienić. O tym, że nie ma najnowszych SPD to już lepiej nie wspominać. W ogóle
@proweniencja: Kurczę, nie o to mi chodzi. Nie chciałem Cię obrazić ani krytykować Twojego gustu. Rower jest zajebisty jak bym na nim tu śmigał gdzie mieszkam to pewnie bym się musiał zatrzymywać bo ludzie chcieli by zdjęcia sobie z nim robić. Chodzi o tą kierownicę. Osiedle dalej mieszka taki stary w #!$%@? dziadek. Ma stary w #!$%@? rower. Ma spd. Jeździ w takim szerokim fioletowym dresie ala Linda w "Miasto prywatne"
@sebek1987: Jeśli składa się rower z epoki to nie wpieprza się do części z lat 70` klamek z tylnym wyjściem i kiery z wpustem na linki tylko dlatego, że są dostępne (o klamkomanetkach nie mówiąc). Poza tym przejechałem setki km na rowerach wyposażonych w "starodawne" klamki i nie wiem w czym jest problem, linki nigdy mi nie przeszkadzały (nie wiem co trzeba robić z rękoma by linki utrudniały jazdę lub stanowiły
@brachistochrona: Na powyższych fotkach widać strukturę skóry, ale dlatego że siodło było potraktowane papierem ściernym, pastą polerską i sporą dawką acetonu. W nowych siodłach pory są widoczne gdyż nie zostały jeszcze wypolerowane tyłkiem. Siodło trzeba farbować z prostego powodu. Razem ze skórą i farbą ścierają się także nity (te czarne smugi na skórze to właśnie roztarty metal) i wygląda to koszmarnie.