Wpis z mikrobloga

Hejo;) Zmiany w #gadzibastion

Sprzedał się piękny samiec kameleona. Smutek, rozpacz, te sprawy. Na szczęście trafił w dobre ręcze - dziewczyna 17 lat, ma dwuletnie doświadczenie z agamami, więc z kamykiem sobie poradzi. Sprzedał się też przepiękny wenszyk, zbożówka masque, uciekinier sklepowy, pojechał w środę do Warszawy.

Poza tym, największe szczęście, sprzedały się oba, obrzydliwe pajonki ;D Jednego wczoraj babka kupiła na miejscu, drugi jutro z o 10 jedzie PKP do Olsztyna. Bardzo się ciesze, oficjalnie, więcej pajonków w Gadzim nie będzie, przynajmniej na razie:D Przed wysyłką ,usiałam ośmionoga spakować w pudełko, co było dla mnie traumatyczne. Nagrałam filmik. Dla oób, kótre zajmują się Pająkami w standardzie, to pewnie pestka i mają sto sposobów, żeby zrobić to łatwiej i szybciej, ale ja niestety arachnofobia lvl over 9000 umieram przy tym. W połowie nawet słychać śmiech bezsilności ;D

W ranach przypływu gotówki kupiłam 3 sznuróweczki zbożówki amelanistic, we wtorek będą u mnie, to się pochwalę ;)

Poza tym, chciałabym Was uraczyć żółwiem, który stoi na baczność. Gnojek znalazł miejsce, gdzie może stać wyprostowany jednocześnie trzymając głowę nad powierzchnią, stoi tak po kilkanaście minut bez ruchu ;D Teraz oczywiście zrobiłam mu taki podeścik z kamieni, gdzie nie musi się wysilać:D

ooo

No i na koniec jajka, po 6 dniach od znoszenia. Zarodek wyraźnie się rozwija, Będę co kilka dni wstawiała rozwój zarodka, bo uważam to za szalenie ciekawe:D Poprzednie stadium w poprzenim wspisie ;D

jeden
dwa

No i to tyle, poniżej żenujący filmik :D

#chwalesie #diy #terrarystyka #gady #agamy #pajaki #kameleon #weze #wonsz #tylewygrac #szczecin #gadzibastion @gravedigger @pankara @x-SANTA-x @leworwel @Papja @Cahir22: @Ranfun: @Kodys @Queiroz @Jormungand @Turrsky @skrajnaa @Migfirefox: @foxmurder: Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)
Khaleesi - Hejo;) Zmiany w #gadzibastion

Sprzedał się piękny samiec kameleona. Smu...
  • 44
weź... puls z 150 uderzń na minutę ;D Ucięłam z 2 minuty w środku, śmiałam się sama z siebie ;D - z reśżtą, nie było opcji, zeby się nie udało, jutro z rana wywalam go do pociągu, choćbym miała całą noc siedzieć, to bym go przełożyła :D


@Khaleesi: Sam nie wiem, kto był bardziej przerażony ty czy pająk. :P
@Pustulka: pewnie pajonk... :D Ale ja też się mocno bałam ;<
@kmicolo: wisi mi to ;DD
Pełny zestaw z agamą, starterem jedzenia, witami nami i żarówkami trzeba z 700 liczyć. Później to z 50zł miesięcznie trzeba liczyć + raz na 8 miesięcy wymiana żarówki za 60-70 zł :D