Wpis z mikrobloga

@goblin21:
W dupę dziecku - zboczeniec.
W dupę innemu facetowi - uuu, super, dajcie im małżeństwo!
A jedyna różnica jest taka że dziecko nie ma czynności prawnych i jest niedojrzałe psychicznie a dorosły ma ( i - teoretycznie - jest dojrzały psychicznie).
Z "technicznego" punktu widzenia niczym to się nie różni (tu człon w kichę i tu człon w kichę). Tak samo chore.
@kinlej: Wróć do szkoły. Homoseksualizm nie jest zboczenem tylko orientacją seksualną, taką sąmą jak heteroseksualność czy też biseksualność.
Poza tym, co wspólnego ma czerpanie przyjemności ze stymulacji analnej z homoseksualnoscią? Homoseksualizm nie leży w dupie tylko w głowie.
Pedofili nawet nie komentuje bo żeś chłopie całkiem z tematem popłynął.
@goblin21: Homoseksualizm jest dewiacją. To że ludzie nazwali to "preferencją seksualną" w oparciu o "badania obiektywnych naukowców" jest mało przekonujące. Znaczna większość ludzi widząc dwóch całujących się facetów odczuwa obrzydzenie. Argumenty, że zwierzęta też są homoseksualistami więc to naturalne można do dupy schować. W naturze też dochodzi do patologi, rak też jest naturalny. Homolobby w interesie mniejszości seksualnych dewiantów, stara mi się wmówić, że jestem chorym faszystą bo mam odruchy wymiotne
Homoseksualizm nie jest zboczenem tylko orientacją seksualną


@goblin21: Kwestia nazewnictwa.
Pedofilia tez może być nazwana orientacją seksualną (i pewnie za 30 lat tak będzie i bedzie dozwolona w myśl nieskrępowanej swobody seksualnej dzieci, już są takie głosy).
@goblin21: No bez jaj. Nie mam nic przeciwko pederastom, ale to NIE jest taka sama orientacja seksualna, jak heteroseksualizm.

Podstawową funkcją popędu płciowe jest reprodukcja, do której w kontaktach homoseksualnych nie dochodzi. Jest to ewidentne zaburzenie, odstępstwo od normy, dewiqcja ( chyba, że się nie zgadzasz z tym, że olbrzymią większość ludności jest hetero ).
Natomiast stosunek analna z osobą płci przeciwnej świadczy o popędzie wobec właściwej osoby, lecz w niewłaściwy