Wpis z mikrobloga

@goblin21:
W dupę dziecku - zboczeniec.
W dupę innemu facetowi - uuu, super, dajcie im małżeństwo!
A jedyna różnica jest taka że dziecko nie ma czynności prawnych i jest niedojrzałe psychicznie a dorosły ma ( i - teoretycznie - jest dojrzały psychicznie).
Z "technicznego" punktu widzenia niczym to się nie różni (tu człon w kichę i tu człon w kichę). Tak samo chore.
  • Odpowiedz
  • 40
@kinlej: Wróć do szkoły. Homoseksualizm nie jest zboczenem tylko orientacją seksualną, taką sąmą jak heteroseksualność czy też biseksualność.
Poza tym, co wspólnego ma czerpanie przyjemności ze stymulacji analnej z homoseksualnoscią? Homoseksualizm nie leży w dupie tylko w głowie.
Pedofili nawet nie komentuje bo żeś chłopie całkiem z tematem popłynął.
  • Odpowiedz
@goblin21: Homoseksualizm jest dewiacją. To że ludzie nazwali to "preferencją seksualną" w oparciu o "badania obiektywnych naukowców" jest mało przekonujące. Znaczna większość ludzi widząc dwóch całujących się facetów odczuwa obrzydzenie. Argumenty, że zwierzęta też są homoseksualistami więc to naturalne można do dupy schować. W naturze też dochodzi do patologi, rak też jest naturalny. Homolobby w interesie mniejszości seksualnych dewiantów, stara mi się wmówić, że jestem chorym faszystą bo mam odruchy
  • Odpowiedz
Homoseksualizm nie jest zboczenem tylko orientacją seksualną


@goblin21: Kwestia nazewnictwa.
Pedofilia tez może być nazwana orientacją seksualną (i pewnie za 30 lat tak będzie i bedzie dozwolona w myśl nieskrępowanej swobody seksualnej dzieci, już są takie głosy).
  • Odpowiedz
@goblin21: No bez jaj. Nie mam nic przeciwko pederastom, ale to NIE jest taka sama orientacja seksualna, jak heteroseksualizm.

Podstawową funkcją popędu płciowe jest reprodukcja, do której w kontaktach homoseksualnych nie dochodzi. Jest to ewidentne zaburzenie, odstępstwo od normy, dewiqcja ( chyba, że się nie zgadzasz z tym, że olbrzymią większość ludności jest hetero ).
Natomiast stosunek analna z osobą płci przeciwnej świadczy o popędzie wobec właściwej osoby, lecz w
  • Odpowiedz
@Slonx:
Odsepstwem od normy jest takze antykoncepcja - przeciez to dewiacja ktora powoduje ze podczas seksu nie dochodzi do reprodukcji. Wiec jesli uprawiasz seks (w co watpie bo przeciez jestes bordo xD) to jestes takim samym wykolejencem jak homoseksualisci
  • Odpowiedz