Wpis z mikrobloga

@matiit: tez na emigracji i też w uk. :( ale do programisty mi daleko bo idę w stronę tatuowania :( bardzo mi przykrość zrobiłeś ale dobrze, że się Tobie w życiu przynajmniej od strony piniądzów powodzi ;)
  • Odpowiedz
@matiit: nie no, nie bierz sobie tego do serca :) przykrość bo u mnie piszczy, ostatnio w ogóle sytuacja się sypie, part time job nie mogę znaleźć i ogółem bo nie mam głowy do programowania (próbowałam, nie wytrwałam).
Ale nie jest mi przykro, że komuś się powodzi. Wręcz przeciwnie, cieszę się jak inni się cieszą :) po prostu przykro, że ja nie mogę jakoś na nogi stanąć mimo starań.
Edit//
  • Odpowiedz
Ale nie jest mi przykro, że komuś się powodzi. Wręcz przeciwnie, cieszę się jak inni się cieszą :) po prostu przykro, że ja nie mogę jakoś na nogi stanąć mimo starań.

Edit// ale moja wypowiedź skomplikowanie brzmi. :p cieszę się ze szczęścia innych ale jednocześnie zła jestem na siebie, o!


@PonySlaystation: To do roboty głowa do góry!
  • Odpowiedz
@adasgrabowski: wysyłam cv gdzie się da, codziennie patrzę na jobsearch. Nie wiem jak to zrobię bo muszę jak najszybciej zdobyc kasę na depozyt i pierwszy miesiac mieszkania (muszę zmienić adres). Ale nie poddaję się! Nikt mi na końcu nie powie, że nie próbowałam ;) staram się mieć głowę do góry ale ciężko jak wieczorem się wraca i samemu się siedzi w pokoju i rozmyśla. :)
  • Odpowiedz
Jesli to nie troll to gratuluję rozsądnego myślenia. Ból d--y przegrywów, którzy uświadamiają sobie, ze w zyciu takiej sumy nie uzbierają?


@riizzlaa: Albo zdegustowanie ludzi, których razi styl bycia parweniuszy
  • Odpowiedz
@Vurux: Panie, co najmniej jednego zera ci zabrakło, żeby Wypokowi stanem konta zaimponować. Tu są same programisty z co najmniej 15k na rękę miesięcznie, no, z wyjątkami, jak nasz kolega spawacz, czy też kierowca autobusów ze Szczecina, ale to pasjonaci, więc robią to co robią za te 10k.
  • Odpowiedz