Wpis z mikrobloga

Dziś kolejna gra z serii #grypsx .

Opis: Trzecia gra z serii Tekken wydana na Playstation.Do walk wprowadzono złudzenie trzeciego wymiaru, pozwalając zawodnikom poruszać się w głąb plansz. Mimo to tła i grafika plansz nadal pozostała dwuwymiarowa . Do typowych trybów rozgrywki (Survival, Time Attack, Arcade, Time Battle, Pracitce) dodano dwa nowe: Force i Ball. Pierwszy z nich polega na poruszaniu się w prawą stronę ekranu i pokonywaniu kolejnych przeciwników, natomiast tryb Ball jest swoistą interpretacją siatkówki plażowej. Każdy cios coraz bardziej napędza piłkę, a zawodnik, który nie zdoła jej odbić, przyjmuje na siebie wszystkie użyte ciosy. Tekken 3 był jedną z najlepiej ocenianych gier w całej serii.

Wspomnienie: Pamiętam szary, mglisty poranek około 2000roku. Wybrałem się wtedy z ojcem na łódzką giełdę, aby kupić nową grę. Oczywiście ekscytacja, że kolejny tytuł zagości u mnie w domu była niesamowita, ale nie miałem pojecia co to będzie. Pamiętam, że na stoliku leżało wiele "piratów", a ja wybierałem gry głównie po okładce. Wziąłem Tekkena i Theme Park World. Gdy odpaliłem grę pomyślałem, że ta grafika to szczyt możliwości. Te ruchy, system walki...Myślałem, że branża gier nie może osiągnąć wiele więcej. Grało się z kolegami dniami i nocami. Pamiętam radość, gdy udało się odblokować nową postać. Najbardziej jednak ekscytowała mnie walka Eddy'm. Ahh...te Combosy, łza w oku się kręci. Jakiś czas później grę podłapał dziadek i mimo swojego wieku tłukł też w Tekkena.

A jak Wy wspominacie ten tytuł?
#playstation #konsole #gry #gimbynieznajo
KuwbuJ - Dziś kolejna gra z serii #grypsx .

Opis: Trzecia gra z serii Tekken wydan...

źródło: comment_WHD2Vd2wTg1irXEROVWOhbXQM3jex7A1.jpg

Pobierz
  • 7
@KuwbuJ: najlepsza gra na jakiekolwiek spotkania towrzyskie. Każdy zna, każdy grał (albo gdzieś widział). Umiesz super combosy i robisz całą sekwencje Kingiem, wyciągasz miecz Yoshimitsu, a pokona cię ktoś kto wciska losowo X i kwadrat.

Poza tematem, super tag! Dopiero teraz go zauważyłem! W następnym wpisie proszę o trylogię Spyro!
@cordant: Pamiętam odbieranie/doładowywanie sobie życia Yoshimitsu, natomiast Kingiem poszukiwaliśmy legendarnych "siedmiu łamań", ale już nie kojarzę jak się je wykonywało :)

Do Spyro też dojdziemy, jeszcze dużo tytułów przed nami :).