Wpis z mikrobloga

#oswiadczeniezdupy

Mirko zjeżdża na psy >.<

Codziennie przeglądam mikroblog i widzę, jak z dnia na dzień coraz to większe zjeby się tu udzielają.
Co drugi to #przegryw schorowany, srający tym na mirko, bo głowa boli i trzeba się wyżalić, ale nie napiszę na mirko, że boli mnie głowa tylko MAM MIGRENĘ, MIGRENĘ. NIE JAKIŚ TAM BÓL GŁOWY DLA CEBULAKÓW.

Inni zaś #!$%@?ą kontent dużymi literami, robiąc przy tym w #!$%@? błędów, bo tak jest śmiesznie hehe, no w #!$%@?.
Ja rozumiem potrollować, sam to robię, ale teraz coraz więcej tego typu wpisów na mirko. Jak nie sypanie soli do dupy, to lizanie sobie odbytów wzajemnie.

Jeszcze inni dzielnie opisują swoje podboje internetowe :D Jak to piszą z loszkami na fejsbuku i jakie to #wygryw bo odpisała XD Jeszcze to opisywanie swojego bujnego życia erotycznego przed monitorem XD

#rozowepaski tak bardzo atencja, bo #stuleja musi się wyszaleć przed pokażmordę wykopowych loszek XD
  • 16
@kacperinjo: Dobrze, że przynajmniej jeszcze tagują. Ja wczoraj cały wieczór spędziłem na blokowaniu gównotagów i mam teraz w miarę elegancko (jak na wypokowe standardy).
Jedna atencjuszka na #czarnolisto też już wpadła.
Jeszcze byłoby fajnie, gdyby była opcja blokowania wpisów ze smartfonów w godzinach lekcji szkolnych...
@kacperinjo: Bo to taki też trochę portal społecznościowy. Zresztą ktoś ten tag wymyślił i jak widać, nie przepadł w gąszczu wielu tagów. No i czasami można trafić na fajne fotki, nie tylko jakieś fejki albo naprawdę brzydkie dziewczyny.

@kacperinjo: Toż to mikroblog jest. Można tu wrzucać co chcesz, jak coś się nie podoba, to jest #czarnolisto. O to w tym chodzi. Tak samo po co wrzuca się takie oświadczenia jak to Twoje? Bo to w formie bloga jest. Możesz sobie wrzucać co chcesz. Nikt Ci nie broni. Po coś ta opcja jest, żeby dodawać zdjęcia, no i ktoś ją wykorzystał w takiej a nie innej formie. Zresztą takich
@kacperinjo: Nie wszystkie #pokazmorde są słit fociaczkami z łazienki. Niektórzy pokazują zdjęcia z jakichś wycieczek, wypadów, fajne miejsca można zobaczyć. Może chcą się tym pochwalić i taki ich jest cel.
A jaki jest cel Twojego bóldupienia? Wiesz, że mirko dzieli się na pół - hejterów takich pokazmorde i zwolenników. I nie chodzi mi tylko o pokazmorde, ale o wszystko. Więc Ty chcesz tej atencji hejterów, żeby Ci przyznali rację jakie to
@noipoptakach: aaaa pierdasisz jak potrzaskana. Atencja mi wcale nie rośnie. Gdybym chciał atencji, zrobiłbym pokażmordę, bo to najbardziej atencyjny tag :D Ja nie pytam w jakim celu ktoś wrzuca swój ryj na wykop - pytam dlaczego ty wrzuciłaś swój ryj :>