Wpis z mikrobloga

Jasna Anielka! Taka sytuacja. Poszedłem dziś do lekarza po recepty na #narkotykizawszespoko. I w poczekalni spotkałem pewną dziewczynę. Na bank ją znam, ale nie mogłem i nie mogę sobie przypomnieć skąd. Była przede mną, więc jak ją lekarz wołał (bo u nas jest względnie kulturalnie – numerki i wywoływanie wg kolejności rejestracji), to niestety jedną słuchawkę miałem w uchu (jedną, żeby usłyszeć, jak będzie wołał mnie i nie dosłyszałem jej nazwiska, bo bym ją sobie łatwo wystalkował). Żadna ze znajomych moich byłych. Żadna fryzjerka, barmanka czy kelnerka. Elegancko ubrana, no i uroda dla większości pewnie w okolicach 8/10, ale dla mnie 10/10, bo totalnie w moim typie. Ja spoglądałem na nią, ona zerkała na mnie swą pogodną twarzyczką. Widać było, że mnie zna. I jestem pewny, że ona wiedziała kim jestem. Normalnie nie jestem nieśmiały i gdyby to było gdzie indziej, to bym zagadał i jakoś ostrożnie podpytał; ostrożnie, żeby nie było, że jej nie pamiętam, a powinienem.
Aż mi się przypomniało teraz, jak trzy lata temu miałem mały epizodzik z bardzo podobną dziewczyną. Epizodzik, bo się okazało, że przyjechała do Polski tylko na miesiąc coś załatwiać na uczelni, później się mijaliśmy między miastami, aż pojechała do tej swojej Irlandii i kontakt się urwał (miałem swoje sprawy).
Ale do czego zmierzam: jeżeli istnieje "miłość od pierwszego wejrzenie", to właśnie tak musi wyglądać. No i teraz smutnazaba.pl a nawet .com, bo szybko jej pewnie nie spotkam, a nawet gdyby, to pewnie ma już jakiegoś fagasa, a może nawet narzeczonego czy męża, bo na bank jest co najmniej rok starsza.
Innej nie chcę, więc niech mi nikt nie wmawia, że nie ma co rozmyślać, bo tego kwiatu jest pół światu.

#feels #logikaniebieskichpaskow #problemypierwszegoswiata #czujezleczlowiek #foreveralone #notcoolstory

PS – Nie polecam takiego stylu życia...
  • 3
  • Odpowiedz
Enn þó halda þeir nú í haf, þegar þeir váru búnir, ok sigldu þrjá daga, þar til er landit var vatnat, en þá tók af byrina ok lagði á norrænur ok þokur, ok vissu þeir eigi, hvert at þeir fóru, ok skipti þat mörgum dægrum.
  • Odpowiedz