Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam ludzi, którzy hejtują #iphone dlatego, że ma 2 rdzenie i 1gb ramu. Co z tego, że wasz chinol w podobnej cenie ma 8 rdzeni i 3 gb pamięci jak musicie go resetować co 3 dni, a 95% wymagających gier / aplikacji jest niezoptymalizowanych i chodzą 5 razy gorzej niż na "słabym technicznie" sprzęcie #apple. xD
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FunkyMonkey: nie ma sensu udowadniać ludziom dookoła jaki to iPhone to nie jest kozak.
Kto ma ten chwali i jest raczej zadowolony. Reszta i tak będzie się śmiać.
Nie ma sensu robić krucjaty prawilnosci na wykopie :)
  • Odpowiedz
@kubasruba: 12 przy normalnym użytkowaniu i więcej
@FunkyMonkey: dlatego lubię chińczyki, bo jest pełno telefonów do wyboru, mniejsze z dużymi baterami rzędu 4000 są spokojnie do dostania.

I tak dla sprostowania to ogólnie też nie jestem zwolennikiem innych drogich flagowców, samsungow czy lgikow.
  • Odpowiedz
@Huckenbush: chinola mają tą wadę, że oprogramowanie jest zupełnie spartolona. Kiedyś kupiłem sobie tablet właśnie przez kusząca cenę i nienaganną specyfikacje - nigdy więcej. No i ciul wie co tak naprawdę tam wpakowali. ; )
  • Odpowiedz
@FunkyMonkey: W lepszych chińskich markach jest porównywalnie do popularnych marek, no ale nie uśmiecha mi się płacić dodatkowe kilkaset złotych za umiejętność zrootowania telefonu i wgrania dobrego romu.
  • Odpowiedz