Wpis z mikrobloga

@psposki: coś mi mówi, że to nie jest trollowanie a efekt pewnej frustracji zachowaniem niektórych idiotów na wykopie. #!$%@? na temat tego, że Apple to gówno bo iPhone ma słaby sprzęt a jakieś samsungi mają pierdyliard rdzeni i są przez to lepsze jest tak powszechny, że idzie się #!$%@?ć. Sam mam nie raz wrażenie, że są ludzie którzy obserwują tag iPhone tylko po to żeby w każdym wpisie cisnąć na użytkowników
@FunkyMonkey: To nie porównuj cen. Nie lubie apple fakt, ale miałeś przyjemność użytkowania iPhone jak i iPada, ten drugi wydaję się w porządku ale iPhone są dla mnie wręcz nie nadające się do użytku codziennego przez śmiesznie niską bateria, w piątce 1400 na jeden dzień nie wystarcza przy normalnym użytkowaniu. A to jest smartphone więc normalne użytkowanie obejmuje wifi, gpsy, przesył danych i inne.
@Huckenbush: Mam styczność z piątką na codzień i mimo, że bateria ostatnio wyraźnie straciła swoją wydajność, nadal w zupełności wytrzymuje cały dzień bardzo intensywnego użytkowania. Nie ukrywam, że jak zejdzie do 30-40% to staram się zmniejszyć jasność i trochę go oszczędzać, ale cały czas jest to dziennie 100-500 SMSów / iMessages / GG / wiadomości na FB, ponad godzina słuchania muzyki, częste przeglądanie Mirko, 10-60 minut rozmów, wszelkie inne aplikacje -