Wpis z mikrobloga

  • 243
I co? Wszystko po mojej myśli.. Skończyło się babci sranie.
Od dziś chłopaki dostają 1000€ na dwoch, a reszta czyli po 1000€ będzie wpływała na ich konta.. Jak będą pełnoletni będą mieli dostęp do nich. I jeszcze zgodnie z decyzją sądyu jak moja eks będzie chciała dodatkowe pieniądze to musi przedstawić poniesione koszta.
Zgodzilem się jeszcze ze opłate za przedszkole będę pokrywać ja.

Także #tylewygrac z #rozowepaski

Mogę spokojnie wracać do domu...
  • 141
  • Odpowiedz
@bslawek: Jak już zrobiłeś z tego wpisu coś w rodzaju MikroAMA to i ja mam kilka pytań:
->Co robiłeś przed firmą i ile na tym zarabiałeś?
->Jakie masz wykształcenie?
->Ile lat wytrzymałeś z byłą?
->Jak wpadłeś na pomysł z kolektorami, miałeś jakieś rozeznanie w tej technologii czy po prostu poszedłeś w to na co był popyt?
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@Assailant: pracowałem w Polsce jako pod wykonawca w budowlance.
Stanowczo za mało zarabialem. Policealne
3lata
Chciałem coś robić innego, znalazłem prace jako pod wykonawca i na początku montowalem z znajomym kolektory dla takiej firmy. Z czasem poznałem co z czym się je, otworzyłem własną firmę podpisałem kontrakt, prosto z producentem.. I tak się rozwinął biznes.. Teraz zatrudniam 40 osób,
  • Odpowiedz
Chciałem coś robić innego, znalazłem prace jako pod wykonawca i na początku montowalem z znajomym kolektory dla takiej firmy. Z czasem poznałem co z czym się je, otworzyłem własną firmę podpisałem kontrakt, prosto z producentem.. I tak się rozwinął biznes.. Teraz zatrudniam 40 osób,


@bslawek: podobnie polacy robia z oknami ;)
  • Odpowiedz
1000€ będzie wpływała na ich konta.. Jak będą pełnoletni będą mieli dostęp do nich.


@bslawek: Ile mają lat? Bo to niezła sumka może się zebrać na start. Własne życie, dom bez kredytu, samochód, ech sielanka Panie.
  • Odpowiedz
@bslawek: Zaokrąglając 12 x 12 x 1000€ = 144 000€ = 593 741 PLN (przy dzisiejszym kursie). Potem private banking, jakaś fajna praca i życie jak szejk z Dubaju...
  • Odpowiedz
@bslawek: Gratulacje, warto bylo walczyc! Zaloz chlopaka emaile, opisz im jak walczyles i wyslij historie na te emaile, dasz im haslo do skrzynki kiedy osiagna pelnoletnosc i prawa do tej kasy, w ten sposob docenia "wartosc" tych pieniedzy.
  • Odpowiedz