Wpis z mikrobloga

@Pyrak:
przecież wprost masz napisane: masz ustosunkować się (tzn. odpowiedzieć) do zawartych w odpowiedzi na pozew twierdzeń.
Piszesz pismo (w którym pamiętaj o podaniu sygnatury akt) i odnosisz się co do poszczególnych twierdzeń strony przeciwnej (pamiętaj, że odnieś się ewentualnie do wszelkich kwestionowanych przez drugą stronę twierdzeń - nawet jeżeli byłoby zaznaczenie, że się z nimi nie zgadzasz i uważasz je za nieprawdziwe).
  • Odpowiedz
@Pyrak: No musisz się ustosunkować, do tego co napisał powód, bo z tego co jest napisane, to pozwana firma chce to przenieść do innego sądu, jak się nie ustosunkujesz i nie napiszesz dlaczego nie powinni przenosić to chyba przeniosą ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
czy mam na nie jakoś odpowiedzieć


@Pyrak: Sad nawet wytłuścił do czego Cię zobowiązał i podał Ci jakie będą skutki gdy się nie ustosunkujesz. Przekazanie sprawy - pewnie chodzi o 200 k.p.c z przekazaniem sprawy do innego sądu (może pracodawcy na rękę) i podnosił to w odpowiedzi. Ale ja tu sobie #januszeprawa
  • Odpowiedz
@I_try_to_talk_to_you: Jutro na pewno będę w PIP po prostu trochę to zbagatelizowałem, czuję się jak idiota i to taki turboidiota. Ogólnie data doręczenia to 27 luty więc dużo czasu nie mam, obudziłem się dopiero dzisiaj wieczorem.
  • Odpowiedz
@terwer358: W PIP byłem na początku całej sprawy, pomogli mi napisać pozew. W tym momencie po prostu zawaliłem że po otrzymaniu takiego pisma nie poszedłem jeszcze raz do nich. Najlepsze jest to, że tylko ja z dostałem taki dokument ( pozew na tego pracodawcę złożyło jeszcze 10 osób).
  • Odpowiedz