Wpis z mikrobloga

Wracam po 2h na siłowni zmęczony jak diabli. W tym czasie mój #rozowypasek była godzinę na zajęciach Chodakowskiej (taki aerobik, ale intensywny). Z miejsca mówię, że jestem zmęczony jak cholera, na co ona, że chyba nie, bo my to się na siłowni pewnie #!$%@? i na laski tylko gapimy. Nie to co ona, wykończona na maksa uczciwym treningiem. Wynika kłótnia, zjadam pół puszki tuńczyka w sałatce (masa!) i kładę się na minutę do łóżka, bo dzień nóg i nie wyczymie. Padam od razu, śpię dwie godziny. Wstaję, patrzę, ona #!$%@? chipsy i ptasie mleczka oglądając film.

#logikarozowychpaskow chyba, bo ja nie wiem co innego, może trochę #silownia
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@barteklip: szczerze mówiąc, to masa mnie przeraża i już odliczam do redukcji, tym bardziej że misiasty z natury jestem. Zaczalem cwiczyc dwa miesiace temu i wbiłem 4kg (101->105 przy 186cm wzrostu). W lustrze wydaje mi się, że wyglądam tak samo, woęc chyba nie tłuszcz, ale mam wątpliwości bo w ogóle nie wiem czy tyle tkanki mięśniowej można zrobić w takim czasie.
  • Odpowiedz
W miesiąc, 2 kg mięśni to szczyt, siec jak dobrze to ułożyłeś to może sie udało, ja na redukcji jestem i zaklinam to xD do tego stawy zaczynaja marudzić, i wprowadzam FBW żeby się dobrze rozgrzewać, i zamiast 50 minut intensywnego treningu robią się 1,5 h. Ale jak widzisz progress ro sie go trzymaj, potem daj znac jak tam na reducji będzie, w ogóle do ilu masz zamiar zejść ?
  • Odpowiedz
@ostroga1991:
Wiesz, sam chodzę regularnie na siłkę, ale kiedyś z ciekawości spróbowałem robić z kobietą swą jakąś właśnie Chodakowską. To jest mocny trening, bo jednak w porównaniu do pakowania naparzasz bez przerw między seriami na złapanie oddechu. Logika kobiet oczywiście pozostaje logiką, ale sama Chodakowska i jej podobne to jest wycisk.
Oczywiście ćwiczenia bez odpowiedniej diety gówno dają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz