Wpis z mikrobloga

Wrzucam jeszcze raz, bo małe zainteresowanie było:

Mireczki. Co byście powiedzieli na takie nasze mirkowe zawody w drifcie w Need For Speed Underground 2? Myślę, że było by nieźle jak byśmy to poprowadzili w miarę profesjonalnie. Plus też taki, że jeśli gry nie mamy, to możemy ją pobrać (wersja reloaded waży bodajże 1,1 GB więc łatwo dostępna dla każdego). Można rozegrać przez LAN przez Tunngle.

Co powiecie?

#needforspeed #gry #zawody #underground2
źródło: comment_a68jAbR1MxXjgMEqNsDC2tC1iqTilrEe.jpg
  • 25
@kamil-litwinczuk-9: Szkoda, że ten multi funkcjonuje tylko na Tunngle. Siedzi tam coś koło 40 osób ale może 1/5 z nich gra. Ostatnio się rozmarzyłem o modzie MP do U2, z otwartym światem i możliwością tworzenia własnych tras. Stworzyłoby się jakiś mirkowy klan i jeździło grupami :D
@kamil-litwinczuk-9: Kiedyś tam był taki tryb online, po premierze, a serwery to już raczej od dawna wyłączone. To było to samo co teraz na LAN, tylko pewnie dużo więcej osób grało. A na hamachi to ludzie sie chyba tylko umawiają żeby pograć w 3/4 osoby i nic ciekawego tam sie nie znajdzie, właśnie Tunngle ma symulować takie zwykłe online ale z tych 30/40 osób online gra jakieś 10.
@BlackWidower: Wczoraj jak grałem to było bodaj 50 osób z czego 30 grało więc jest dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gra ma swoje lata no i cóż tylko prawdziwi fani zostali. Kurde taki freerun by był zajebisty. Chodzi mi oczywiście o taki jaki mamy w karierze, że można wyzywać innych na outrun itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kamil-litwinczuk-9: Dokładnie, do tego możliwość tworzenia ekip, drużynowe wyścigi i zloty aut. Konkursy na najładniejszy tuning wizualny itd, bajka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakbym był gościem, który tworzy multiplayery typu SAMP czy MTA to od razu zaczynałbym pracę nad Underground 2 MP :D
@BlackWidower: Z takich gier, gdzie jest free roam to chyba tylko Burnout: Paradise City zostaje, ale tam chyba LANu nie było. Ale mi smaka narobiłeś na taką grę z mireczkami na TSie jak za dawnych lat się grało z kumplami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kamil-litwinczuk-9: Szkoda, że tak olali NFS World, początkowo gra miała być na miesięczny abonament, gdyby tak zostało to wyglądałoby to dużo lepiej. Teraz jest "darmowa" z jednym domyślnym autem, a jak chcesz inne auto albo ulepszenie to musisz płacić za punkty boost. Za niewielką miesięczną opłatą chętnie grałbym w takie online z otwartym światem i systemem kupowania za pieniądze zarobione w grze.
@BlackWidower: Ooo tak. Pamiętam jak grałem w to, kiedy wystartowało. Na początku nowy samochód było bardzo łatwo kupić. Gdzieś zapodziałem passy i odpuściłem. Mogliby zamiast robić jakąś #!$%@? zrobić prawdziwą kontynuację Undergrounda, ale to już raczej marzenia, bo skończył się hype na Szybkich i Wściekłych + #eacwel
@kamil-litwinczuk-9: Hype na F&F nadal jest, tylko, że teraz grą na podstawie tego filmu byłaby bardziej nowa część Call of Duty niż NFS ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Same uliczne wyścigi i ten "wiejski" styl tuningu już dość dawno wyszły z mody, więc nie robią już ani filmów ani gier w tym klimacie, a szkoda, bo w sumie strasznie mało tego wyszło :(
@BlackWidower: Z tym Call of Duty to prawdę powiedziałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) No cóż, miejmy nadzieję, że Rockstar zrobi GTA VIce City, to może wtedy EA zdecyduje się na kontynuację Undergrounda. Z nowoczesną grafiką i możliwościami jakie teraz mają ta gra byłaby moją jedyną przez minimum rok ^^
@kamil-litwinczuk-9: Pamiętam jak ucieszyłem się na wieść o nowym Most Wanted, myślałem, że to będzie faktycznie 2 część, a tutaj taki bubel wyszedł :( Ze znajdywaniem aut na ulicy i tuningiem sprowadzającym się do wciśnięcia strzałki podczas jazdy przegięli.
@kamil-litwinczuk-9: My tu gadu gadu a chętnych jak nie było tak nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°). Fajnie jakby reddit się zabrał za coś takiego, tam subreddit gaming jest wiele większy niż #gry (730 a 7 mln obserwujących :D), przy dobrym wypromowaniu zebrała by się masa chętnych.