Wpis z mikrobloga

xD no obv, że tak musiało byc, dziurka z prawej strony chłodnicy w plastiku. Pytanie tylko, czy to przypadkowa dziurka czy powstała na skutek problemów z głowicą/uszczelka? Jutro o 10 mam mechaników to się zobaczy.

A ja jak zwykle w szczerym polu kradne sąsiadowi konewke (no dobra, sam mi dał) i do pustego układu leje wody i mniej-wiecej odpowietrzam.

Ale poza tym, silnik i cale auto chodzi świetnie ;)

Czy vanos piszczy w zależności od obrotów? :P

#bmwsorka #bmw #motoryzacja
  • 13
@sorek: ja swoje zdanie o tym aucie wyraziłem także krzyż na drogę sorek ( ͡° ʖ̯ ͡°)

zadaj sobie jedno zasadnicze pytanie, czy cokolwiek pod maską powinno piszczeć/zgrzytać/wydawać dziwne dźwięki? ( ) sorry bro

@jestem_legenda ..czysta legenda, owszem odpowietrza się sam ale tylko i wyłącznie jeśli chodzi o drobne resztki które ewentualnie gdzieś się ostały, maks zostanie ich pewnie objętościowo 50-100ml? nie
@infidel92: no ale taką opinie to każdy ma, ale nie każdy jest w mojej sytuacji ;) spokojnie, swap silnika to nie taki drogi biznes jakby się myslalo ;)
@sorek: Co do odpowietrzania to masz bodajże na górze chłodnicy odpowietrznik, lejesz do pełna aż bomelki wylecą i gotowe. Wg mnie układ sam się odpowietrza poza tym.