Wpis z mikrobloga

Nowy Wykop!
Jesteśmy bardzo podekscytowani przekazując Wam nową wersję Wykopu. Przebudowaliśmy serwis od podstaw - stworzyliśmy nową architekturę, funkcjonalności oraz nowy layout. Jeden tylko element pozostał ten sam - idea Wykopu.

Najważniejsze zmiany i nowości:

1. Grupy
W starym Wykopie, używając metafory, każde znalezisko trafiało do jednej rzeki, w której na wierzch wypływały tylko te, które podobały się większości użytkowników. Niejednokrotnie zdarzało się, że bardzo niszowe znaleziska, nawet jeśli były prawdziwymi perełkami, gubiły się wśród setek innych, dodawanych codziennie do Wykopaliska. Od dziś, każdy z Was może stworzyć własny Wykop, tj. grupę tematyczną na naszej platformie, w której będzie mógł dzielić się z innymi informacjami nawet z niszowych tematów. To Wy decydujecie jaką tematykę porusza Wasza grupa, kto jest w niej moderatorem i co najważniejsze - ile głosów potrzeba by link z wykopaliska trafił na stronę główną grupy.


2. Dodawanie własnych treści
Do niedawna dodawać można było tylko znaleziska będące linkami do treści znajdujących się w innych serwisach. W nowym Wykopie oprócz kilku ciekawych optymalizacji w procesie dodawania znaleziska, stworzyliśmy możliwość łatwego dodania własnych treści.


3. Komunikacja między użytkownikami
Czytaj dalej...
  • 178
  • Odpowiedz
Do poprawy tytuły wykopów na bardziej wyraźne i ilość wykopów należałoby powiększyć.

Poza tym bardzo, bardzo fajnie. Dobra robota.
  • Odpowiedz
Ja to wszystko rozumiem, ma być przejrzyście, nowy lejałt, ładnie, cacy i cukierkowo, ale... w tej chwili wykop stracił swój charakterystyczny wygląd. W tej chwili za bardzo przypomina mi digg-a. Zdaję sobie sprawę,że idea działania i wykopu i digg-a jest taka sama, ale... przez to,że wykoop miał nieco inny wygląd - był imho bardziej rozpoznawalny. Teraz wygląda za bardzo jak digg.

Nowe funkcjonalności póki co wyglądają fajnie, trzeba będzie to stestować, ale zapowiada się nieźle, brawa za to, że idziecie naprzód, a nie stoicie w miejscu.

Przy pisaniu komentarza co jakiś czas dzieją się cuda - wpisanie dowolnej litery powoduje działania takie jak Page Up, Page Down, tylko z losowym rozrzutem.

No
  • Odpowiedz
Przepraszam, ale chcaiałbym się dowiedzieć, dlaczego moje komentarze, które były w 100% merytoryczne - zniknęły?

edycja:

Panowie - tu są dwa ekrany. Jeden Zatytułowany Blog, drugi jako Wykop... i komentarze raz idą do jednego, raz do drugiego zasobu. Porażka, naprawdę - z ciężkim sercem to mówię. Ujednolićcie to, bo z serwisu nie da się obecnie korzystać w ogóle bez stresu. Dajcie to jako beta.wykop.pl
  • Odpowiedz
Nowy Wykopo jest bardzo nieczytelny, jaskrawy i narazie od 10 min nic na nim nie moge znaleść ...

Powariowali....

Póki co straszna lipa....
  • Odpowiedz
mam nadzieję, że profile w żaden sposób nie będą rozbudowywane - jest dobrze jak jest; nie podoba mi się dzielenie linkiem przy pomocy gg - nie dość, że wymaga prawdopodobnie najnowszej wersji tego komunikatora to jest nie przemyślane, ponieważ przy długich linkach opis będzie obcinany. wolałbym zamiast opcje umożliwiającą przesłanie linku do twittera.

nie widać plusów minusów przy komentarzach - mam nadzieje, że tak zostanie (edit: już widać...)

z aktualnych problemów: nie
  • Odpowiedz
łałałiła

Póki co się przyzwyczajam, ale moim zdaniem nie jest źle, na pewno prace wdrożeniowe jeszcze w toku więc nie ma co się czepiać na siłę tak jak to robią niektórzy.

Good luck.
  • Odpowiedz