Wpis z mikrobloga

Dziś kolejna gra z serii #grypsx .

Opis: Resident Evil 3: Nemesis – trzecia część z serii Resident Evil, która tak jak poprzedniczki opowiada o miasteczku Raccoon City i korporacji Umbrella, przez którą mieszkańcy miasta zamienili się zombie. Jest to pierwszy "Resident Evil", w którym jest dostępny tylko jeden scenariusz i również ostatnia gra z serii głównej wydana na konsolę PlayStation. Sprzedano 3.52 mln sztuk gry.

Krótki wspomnienie: Grę dostałem w okolicach jej premiery, byłem jeszcze małym gnojkiem ( właściwie wyrwał ją ojciec od kumpla). Był to pierwszy Survival Horror z jakim miałem przyjemność się mierzyć. Przez pierwszy miesiąc bałem patrzeć się na okładkę, w przypływie odwagi odpaliłem grę i po zobaczeniu Intra nie spałem przez kolejny okres czasu...W końcu odważyłem się zagrać, Jill Valentine od razu wpadła mi w oko. Mimo wszystko gdy zobaczyłem "NEMEZIS" srałem w gacie. Pamiętam, że biegłem czym prędzej po pilota z łóżka lub wyłączałem PSX'a. Mimo wszystko pokonałem grę, a w najbliższym tygodniu planuje do niej powrócić.
#playstation #gimbynieznajo #gry #konsole
KuwbuJ - Dziś kolejna gra z serii #grypsx .

Opis: Resident Evil 3: Nemesis – trzec...

źródło: comment_ZQUzzgDA6KRzAfttXXGqV6Cma9qYWhy1.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@KuwbuJ: nie pamietam, w ktora czesc gralem ale ciagle w oczach mam cutscenke;
wchodzis do pokoju i bialy trup wpiepsza zwloki, nagle odwraca sie i patrzy na Ciebie... Za dzieciaka najstaszniejsza scena ever

chyba 1 czesc
  • Odpowiedz