Wpis z mikrobloga

@czikoczajko: oglądałem go od czasów gdy moja 50 zlotowa dotacja była najwieksza i mówił o niej 3 dni. Był poważniejszy itd. Teraz robi wszystko zeby miec jak najwiecej subow i moim zdaniem po prostu jest żenujący momentami. Chociaż musze mu prYznac ze jeśli chodzi o komentarz to nie ma konkurencji w Polsce. Spójrz np na summita i o ile bardziej dojrzały ma taeget od izaka
  • Odpowiedz
@Brodal: oglądam jakieś streamy na twitchu codziennie i gościu nagle ma po 20k oglądających od momentu jak pasha zaczął streamować, ale jakoś dziwi mnie wciąż te 20k u izaka, bo to plasuje go w czołówce streamerów na twitchu, a "content" na jego streamie w porównaniu do innych mających taką samą oglądalność jest - no nie oszukujmy się słabszy
  • Odpowiedz
@gruszak: chodzi o to że są tacy ludzie co zawsze mówią: kiedyś było lepiej. Nawet jak tak nie jest. Możesz sobie gdzieś wpisać że należysz do tej grupy.

porównaniu do innych mających taką samą oglądalność jest - no nie oszukujmy się słabszy

@tajek: gusta i guściki ale jak znajdziesz mi streamera który lepiej komentuj csgo to będę bił pokłony. No i Izak miał dużą widownię zanim pasha zaczął
  • Odpowiedz