Wpis z mikrobloga

Hej Mirko,

Wielkie dzięki za pierwsze spotkanie. Było naprawdę super. Wasze komentarze, choć nie zawsze łaskawe, były dla mnie niezwykle cenne. Potwierdziły sens pokazania się na Wykopie. Bardzo chętnie przeprowadzę z wami AMA!! Otwieram tagi #panyapa i #yapatv gdzie będę umieszczał swoje wrzuty.

Tak jak obiecywałem wrzucam dzisiaj nowy film pt ”Celebryci”. Oglądajcie, bawcie się lub nie. Subskrybujcie, obserwujcie…
Dla całego planktonu co mnie nie lubi, albo nie rozumie i dla całego pokolenia „Czy wydra wygra +” serdeczna przedwiosenna: Witaka, witeczka…

link do filmu: http://youtu.be/aUOEXXHXQKE
yapatv - Hej Mirko,

Wielkie dzięki za pierwsze spotkanie. Było naprawdę super. Was...
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak że widzisz, głupek, arogant, prostaczek i do tego bez honoru i moralności. No i bez poczucia humoru, ma sie rozumieć na poziomie.


@kotnaklawiaturze: Przyznaj się, jesteś multi tego Czajki? Bo innego wytłumaczenia tego hejtu nie widzę. Zgłębiłem temat i ten cały Czajka wystawił jakiś bardzo wysoki rachunek Yapie - zupełnie nieadekwatny do przychodów. ( Więc z kogo debil, chyba z Ciebie. )
@yapatv: no elo zielonka.
  • Odpowiedz
Podoba mi się pomysł, gdzie dorastam razem z Panem Yapą. Teraz jak jestem na swoim, to też się czasami zastanawiam za co ja k---a tyle płacę.
  • Odpowiedz
@yapatv: Tematyka i pomysł na Pana filmy jest trafiony i to bardzo (wszystko o czym Pan wspomina jest bardzo na czasie - Durczok, foteczki gwiazd...). Wykonanie na poziomie dobrym ale niestety znów to słownictwo :/ Tak jak pisałem poprzednio i jak pisze tu wielu bluzgać trzeba umieć i wiedzieć kiedy. Rzucenie k... byleby rzucić to niestety poziom niski (zbyt niski jak na kogoś takiego jak Pan). Widzę jednak, że widzów
  • Odpowiedz
@waruiny: Czajka zaczął fikać z rachunkami dopiero po tym jak się w-----ł. Dopiero gdy doszło do eskalacji konfliktu a Yapa go chamsko potraktował... I nie robię żadnegoi hejtu, tylko reaguję na to co Yapa robi. Mnie to nie bawi, a Yapa pieprzy o jakimś planktonie, to mnie lekki w---w strzela. Gdyż uważam że jest wręcz przeciwnie. Jak kogoś bawią jego filmiki to jest większa szansa że ta osoba jest tępa.
  • Odpowiedz
@yapatv: Dobry początek, a potem przeskok na inny temat. I niestety, ale tego oglądać się nie da. Proponuję nie skakać z tematu na temat. Robić filmiki, w taki sposób jak początek tego odc. 5 O problemach ludzi w kraju. Samymi "k-----i" to pan internetu nie zwojuje.
  • Odpowiedz
@McSayerPL: nie chodziło mi o krainę grzybów XD gurgi ma dobre pomysły ale brak mu zapału zaczyna cos potem się mota potem nie kończy albo zaraz chce na tym zarabiać pieniądze
Zauwaz ze szczera opinia to ten "świetny pomysł" - nie wiesz o czym masz nagrywać? Niech ci inni pomysły podrzucaja. Co z tego ze z dem3000 są pieniądze? Nowe odcinki nawet w połowie nie są tak dobre jak ogarnij
B.....d - @McSayerPL: nie chodziło mi o krainę grzybów XD gurgi ma dobre pomysły ale ...
  • Odpowiedz
@McSayerPL: tyle ze nie ma więcej nic do ogarnięcia XD człowiek to skończona istota 2 ręce 2 nogi ciężko wymyślać jak juz sie wszystko wymyslilo albo było to w simpsonach XD gurgi spoko koleś ale on się krepuje jemu się wydaje ze się ośmiesza zaczyna żart ale w połowie ma dość bo juz nie wie czy się śmieją z niego czy z postaci która gra. No on ma cos z
  • Odpowiedz
@Slonx: Dziękuję za komentarz. Jest dla mnie bardzo ważny i poruszający. Rzeczywiście AMA jest tym miejscem, gdzie będę mógł na wszystkie pytania i wątpliwości Pana odpowiedzieć. Pozdrawiam bardzo serdecznie i do "zobaczenia" na AMA. K.Y.J
  • Odpowiedz