Wpis z mikrobloga

Hej Mirko,

Wielkie dzięki za pierwsze spotkanie. Było naprawdę super. Wasze komentarze, choć nie zawsze łaskawe, były dla mnie niezwykle cenne. Potwierdziły sens pokazania się na Wykopie. Bardzo chętnie przeprowadzę z wami AMA!! Otwieram tagi #panyapa i #yapatv gdzie będę umieszczał swoje wrzuty.

Tak jak obiecywałem wrzucam dzisiaj nowy film pt ”Celebryci”. Oglądajcie, bawcie się lub nie. Subskrybujcie, obserwujcie…
Dla całego planktonu co mnie nie lubi, albo nie rozumie i dla całego pokolenia „Czy wydra wygra +” serdeczna przedwiosenna: Witaka, witeczka…

link do filmu: http://youtu.be/aUOEXXHXQKE
yapatv - Hej Mirko,

Wielkie dzięki za pierwsze spotkanie. Było naprawdę super. Was...
  • 81
  • Odpowiedz
@yapatv: Człowieku. Serio jestem w szoku że jesteś takim prostakiem. Jak byłem dzieciakiem to nawet lubiłem Twój program. No ale nic dziwnego, poczucie humoru zawsze prezentowałeś dziecinnie prymitywne. Zachowujesz sie jak gnój, który nie potrafi nawet uszanować czyjejś opinii z honorem. Jak kogoś nie śmieszysz, to on jest planktonem... Toż to żałosne. I cała akcja z Czajką pięknie pokazała jaka z ciebie faja. Najnowszy filmik to żenada, jedyne wartościowe były
  • Odpowiedz
@rogaty_skurczybyk: xD Piękne. Automasakracja głupiego widza i dowód na to, jak niski jest poziom dowcipu Yapy. Głupi ludzie śmieją z wulagryzmów... Fak. Przeca wulgaryzm potrafi byś bardzo zabawny, ale właśnie trzeba wyczucia, inteligencji by #!$%@?ę wsadzić w optymalnym miejscu. Operowanie wulgaryzmem to sztuka i więcej nie równa lepiej.
  • Odpowiedz
@kotnaklawiaturze: dziwi mnie skąd uwielbienie do tego prostaka (zasłużył sobie na to określenie za swoje zachowanie). Imho warto go pytać pod każdym wpisem, czy wyjaśni sprawę z Czajką. Jak widać unika tego tematu jak ognia. Przy odrobinie szczęścia ludzie podłapią ten temat i sami zaczną go ciągnąć ;-)
  • Odpowiedz
@yapatv: Wykop, jest specyficzną społecznością panie Yapa, ale to dlatego iż co raz więcej tu dzieci. Jednak niech trzyma pan fason i udziela sie tutaj, ma pan błogosławieństwo starych wykopowiczy znających się na rzeczy. Tak trzymać ! Witka, witeczka !
  • Odpowiedz