Wpis z mikrobloga

@GilbertEatingGrape: Jestem prawakiem i sam zakazałbym wznoszenia meczetów gdybym mógł. Islam jest sprzeczny z naszą cywilizacją, a wojujący Islam jest widocznym zagrożeniem. Pomagać swojemu wrogowi to czysta głupota. Wyznawcy tej religii oczywiście też zasługują na wolność... ale w swoich państewkach. Nie ma wolności dla wrogów wolności. Jeśli ktoś chce wprowadzać prawo sharia to nie w Europie.
  • Odpowiedz
@GilbertEatingGrape: Generalizacja? Ci wyznawcy Islamu to głównej mierze patologia, Ci którzy zjechali się do Europy. Nie można poświęcać Europy dla arabskich jednostek które się zasymilowały. Większość z nich tego nie chce. Chcą wprowadzać swoje zasady, prawo. To co się stało we Francji i UK jest żałosne. Dobrze, że Polska jest takim zaściankiem.

Gdzie tu jest błąd? Jeśli wyznajesz Islam to rób to w swoim kraju i Allah z tobą. Nie
  • Odpowiedz
@GilbertEatingGrape: zabawne, że to jedyne co masz do powiedzenia

mogłeś po prostu napisać "nie, to nie prawda"

Tak, dla mnie sensacja jest, że arabusy (tak będę mówił, bo o ile szanuję Arabów żyjących po swojemu u siebie, to nie mogę tego samego powiedzieć o tej bandzie w europie) chcą w UK zakazywać picia alkoholu, doskakują do białych kobiet, organizują patrole, atakują ludzi, niekiedy zabijają.

Są w sieci wypowiedzi przewodniczących religijnych
  • Odpowiedz
Jeśli tak nienawidzisz cywilizacji łacińskiej to proszę, wyjedź na wschód.


@zielonydaniel: znowu to robisz. Wyciągasz wnioski z czapy na podstawie czarno-białego spojrzenia na skomplikowany problem imigracyjny opierając się na dowodach anegdotycznych opartych na sensacyjnych doniesieniach medialnych. Nie jesteś w stanie obronić tezy, że wyznawcy Islamu to głównej mierze patologia i tyle. Bo ponieważ po prostu Islam to jednak trochę więcej niż kilka imigracyjnych gett w zachodniej Europie.
  • Odpowiedz
@GilbertEatingGrape: Zatem to zwykłe #!$%@? mózgowe, albo brak umiejętności czytania. Napisałem wyżej kilka razy, że nie mam nick przeciwko wyznawcom Islamu którzy robią to u siebie. Niech się nawet wyżynają w swoich państwach, jeśli ich religia i prawo to przewiduje.

Europa to Europa. Tutaj mamy te "emigracyjne getta" jak to powiedziałeś. Jestem wrogiem tej patologii która te getta zasiedla. Jestem wrogiem wprowadzania prawa sharia, a co za tym idzie Islamu,
  • Odpowiedz