Wpis z mikrobloga

Konkurs z okazji 100 obserwatorów pod tagiem #milionowamotywacja ! Bardzo Wam dziękuję ()

Może się to wydawać śmieszne, ale dla mnie każda z osób, która postanowiła obserwować ten, poniekąd, mój tag, sprawiła mi sporo radochy. W podziękowaniu postanowiłem przeznaczyć 100 zł na zakup książki lub jakiegoś materiału edukacyjnego, szeroko związanego z samorozwojem. Konkret do przedyskutowania ze zwycięzcą.

Zasady:
1. Należy dać plusa temu postowi
2. W komentarzu polecić książkę/audiobook/artykuł/wideo lub inny materiał, który ma na celu ogarnąć się, pomóc rozwinąć itd.


3. Losowanie odbędzie się jutro - piątek, o godz. 23. Nagram z tego wideo. ;)

Spośród osób, które to uczynią, rozlosuję jedną, z którą na PRIV dogadam szczegóły. Może być dowolna księgarnia itd., jedyna zasada jest taka, że nie przelewam kasy, tylko ja płacę.

Kolejne materiały zawsze z tagiem #milionowamotywacja
#prokrastynacja #motywacja
D3lt4 - Konkurs z okazji 100 obserwatorów pod tagiem #milionowamotywacja ! Bardzo Wam...

źródło: comment_0FbqZCXhsqk3TFcIakCuRr9EzFjs6kO6.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@D3lt4: Brian Tracy '' Potęga pewności siebie ''. Nie będę pisał recenzji bo to oczywiste o czym będzie :) alternatywą były by książki w tematyce rozwoju świadomości i jej poszerzania! Medytacje, że! Coś o emocjach np inteligencja emocjonalna! Coś o tym jak zachować spokój ducha, o dyscyplinie tez by się coś przydało i napewno coś dobrego o NLP. Ogólnie w końcu jakiś tag gdzie sobie o tym wszystkim pogadam :)
  • Odpowiedz
książkę/audiobook/artykuł/wideo lub inny materiał


@D3lt4: Jedynie co mogę ci doradzić to usiąść i chwilkę wyłączyć komputer/telewizor i zrobić plan działań.
Np. dziś usiądź i poświęć chwilkę żeby się zastanowić co chcesz osiągnąć. I napisz na kartce plan działań na następny 2-3 dni może tydzień.
I sobie rozpisz że tego dnia o 12 będe tobił to potem to...
Jak zrobisz 1 - 2 rzeczy dziennie które sobie zaplanujesz to będzie dobrze potem jak nauczysz się systematyczności to zobaczysz jak dużo czasu się tarci
  • Odpowiedz
@D3lt4: Andrzej Batko - wywieranie wpływu na siebie,
Pamiętaj też, żeby nie popaść w wieczną pętle samorozwoju, czyli sytuacja gdzie czytasz jedną motywującą książkę za drugą, chodzisz na bardzo mądre i ważne seminaria,a potem zastanawiasz się czemu nic się nie zmienia


pozdrawiam
  • Odpowiedz
@damnhard: W tym miejscu moja mała uwaga. Zacząłem się interesować samorozwojem około 2 lata temu i od tamtej pory zarabiam ponad 4 razy więcej i obecnie są mną zainteresowane firmy, które nie mogą mnie zatrudnić tylko dlatego, że mam jeszcze rok studiów I stopnia, a mają wymóg - dyplom. Piszcie, piszcie, ale ogólnie. :P
  • Odpowiedz
@D3lt4: Mnie się podobał Projekt Szczęście Rubin Gretchen. Generalnie trochę "babska" książka, ale dzięki temu bardzo ciepła i miło się czytało. Co najważniejsze, rzeczowa, bo w sumie każdy akapit był usprawiedliwiony jakimś zadaniem. Polecam, Oszaty.
  • Odpowiedz
Randy Pausch - Ostatni wykład. Piękna, prosta książka od profesora który umiera. Żadna teoria, żadne sposoby czy techniki. Po prostu historia życia, coś co warto przeczytać żeby docenić wartość marzeń, planów, tego jak mało czasu mamy tak naprawdę a z drugiej strony jak można to pięknie wykorzystać. Polecam każdemu!!
  • Odpowiedz