Wpis z mikrobloga

Konkurs z okazji 100 obserwatorów pod tagiem #milionowamotywacja ! Bardzo Wam dziękuję ()

Może się to wydawać śmieszne, ale dla mnie każda z osób, która postanowiła obserwować ten, poniekąd, mój tag, sprawiła mi sporo radochy. W podziękowaniu postanowiłem przeznaczyć 100 zł na zakup książki lub jakiegoś materiału edukacyjnego, szeroko związanego z samorozwojem. Konkret do przedyskutowania ze zwycięzcą.

Zasady:
1. Należy dać plusa temu postowi
2. W komentarzu polecić książkę/audiobook/artykuł/wideo lub inny materiał, który ma na celu ogarnąć się, pomóc rozwinąć itd.


3. Losowanie odbędzie się jutro - piątek, o godz. 23. Nagram z tego wideo. ;)

Spośród osób, które to uczynią, rozlosuję jedną, z którą na PRIV dogadam szczegóły. Może być dowolna księgarnia itd., jedyna zasada jest taka, że nie przelewam kasy, tylko ja płacę.

Kolejne materiały zawsze z tagiem #milionowamotywacja
#prokrastynacja #motywacja
D3lt4 - Konkurs z okazji 100 obserwatorów pod tagiem #milionowamotywacja ! Bardzo Wam...

źródło: comment_0FbqZCXhsqk3TFcIakCuRr9EzFjs6kO6.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
Daniel Goleman - Inteligencja Emocjonalna. Ta książka zmienia światopogląd na umysł ludzki, stawia w innym świetle umiejętności niewerbelne i obala mit wpółczynika IQ.
  • Odpowiedz
@D3lt4: M.Hańczak - "Przekleństwo perfekcjonizmu. Dlaczego idealnie nie zawsze oznacza najlepiej."
Książka pozwala zaakceptować własne błędy i pomaga spojrzeć na rzeczy dla większości ludzi z pozoru błahe okiem perfekcjonisty by zrozumieć mechanizmy które nim kierują. Polecam.
  • Odpowiedz