Wpis z mikrobloga

Mirki o #!$%@? może chodzić? Mam prawie 25 lat i nigdy nie miałem normalnego zarostu na twarzy - wieczny meszek który z zażenowaniem golę po 2-3 miesiącach. Jednocześnie brak zarostu na klatce i plecach i rękach (moja siostra 5 lat młodsza ma więcej włosów na ręce) - jedynie pod pachami wygląda to lepiej jeśli chodzi o górę ciała - na dole natomiast sytuacja wygląda odwrotnie, przy trąbce ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam istny busz, nogi też są nieźle zarośnięte.

O co kaman? Ma lub miał ktoś podobnie i zna powód?
#zdrowie #dieta #zarost
  • 13
  • Odpowiedz
@stoprocent: Byłem mały - miałem jasny blond, teraz jest dosyć ciemny. Kurde wkurza mnie to.
@peszmerd: Ojciec ma normalny zarost, co dzień właściwie widzę spore włosy - brat to samo. O siostrze i jej rękach też wspominałem. Nie jestem pewien czy to geny..
  • Odpowiedz
@josedra52: ja mam 23 lata i tez brak zarostu poza broda i 'podbrodkiem', na brodzie w zasadzie co 3 dni gole ale tych wloskow moze byc z kilkadziesiat, na podbrodku jest to rzadkie gowno i to nie wszedzie bo są place w ktorych mam te wloski, sa w ktorych nie mam. tez to gole co 3 dni jakos, bo tak odrasta. na reszcie mordy nie mam nic, blond cienkie gówno tylko,
  • Odpowiedz
@josedra52: jestem ogolnie ciemnym blondynem, rece slabo zarosniete, nogi za to maja wlosy :p jaja też busz, na brzuchu tylko rzadka sciezka do leszka, na klacie nic. pachy rzadkie ale są. dziwi mnie to bo moj tata i bracia maja zarost

chociaz jednym z powodow moze byc to, ze moi bracia sa starsi o 9 i 12 lat a ja jestem blizniakiem z siostrą. stad moze mam mniej testosteronu
  • Odpowiedz
@Reevder: Nie golę od 2 tygodni i wyglądam jak przeciętny typ po trzech dniach bez maszynki. A za 2 tygodnie wbijam 31lvl także ten...

Kiedy zapuścisz brodę? Witam, chyba nigdy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz