Wpis z mikrobloga

@blubi_su: łobuz kocha mocniej. Ona nie ma nic przeciwko, że on ją bije. Tak jest pewnie z 1 raz na tydzień. Ja w takich sytuacjach się nie wtrącam bo potem i facet i laska mają problem do mnie. Lepiej zostawić takie #!$%@?. Niech się pozabijają, dwóch idiotów na świecie mniej
  • Odpowiedz
@blubi_su: w takie sytuacje lepiej się nie wtrącać(oczywiście poza telefonem na policję ). Zazwyczaj baba będzie bronić konkubenta. Najgorzej jak koleś zadzwoni na policję że go napadłeś, a jego baba będzie składać fałszywe zeznania.
  • Odpowiedz
Się śmiejemy. A wiecie co jest najbardziej #!$%@?? Jego kobieta z podbitym okiem się jeszcze na mnie rzuciła. Patologia!


@blubi_su: 13356 dowod na to, ze do spraw przemocy w zwiazkach nie warto sie mieszac. Taka reakcja ze strony bitych kobiet jest dosc czesta, twoja interwencja nic nie zmienila, co najwyzej gosciu jej #!$%@? jeszcze mocniej zeby sie wyzyc na kims slabszym. Jedyne co osiagnales to ze masz jedno zmartwienie wiecej,
  • Odpowiedz
@janeeyrie: #!$%@? jest dla mnie poróżnianie się na tle miast, kluby jeszcze rozumiem bo to ma jakąś dłuższą historię za sobą, ale ustawki Warszawa vs Kraków... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 10
@blubi_su: Miałem podobną sytuacje w Ostravie. Późnym wieczorem przy przystanku rosły na 2 metry gość kłócił się z dupą po czesku i co jakiś czas ja popychal. Obserwuje z 2 kumplami rozwój sytuacji a popychanie przeistacza się w rzucanie kobitą o ściany budynku i sklepowe okna. Podlatję i całą polską wiązanką ze wszystkimi #!$%@? i #!$%@? do gościa, co #!$%@? (ani przez myśl mi nie przeszło skakać z pięścią na
  • Odpowiedz