Wpis z mikrobloga

A wiecie co jest najbardziej #!$%@?? Jego kobieta z podbitym okiem się jeszcze na mnie rzuciła. Patologia!


@blubi_su: dobrze zrobiłeś, ale z drugiej strony, wydaje mi się, że dlatego też nikt nie reagował, bo tak to się w 90% przypadków zakończy. Chyba, że koleś biłby obcą kobietę, ale jak bije swoją, nie wiem czy to widać, bo nigdy nie byłem świadkiem takiego zdarzenia, to zawsze laska stanie po stronie faceta.
  • Odpowiedz
(nikt się nie ruszył, koleś ją bił a reszta patrzyła) WTF is wrong with you Kraków?!?


@blubi_su:

1. nie ja kazałem babie wiązać się z tym typem
2. nie chcę sam oberwać
3. nie chcę mieć sprawy na policji
  • Odpowiedz
@blubi_su: Nic nie jest "wrong" kumplu. "Wrong" to jest ta kobieta, która NADAL JEST z facetem, który ją bije.
Też mi było żal takich sytuacji, ale przypomniałem sobie, że mi z zasady nie jest żal ludzi głupich. A skoro kobieta jest z facetem, który ją bije - jest głupia. I sytuacja się pięknie sama wyjaśnia.
  • Odpowiedz
@Bunch: Wyobraź sobie psycholi, którzy potrafią oszukiwać i matkę i córkę, przez całe miesiące zachowywać się jak najlepszy mąż a gdy już zaciąży nagle się zmienia i robi to co robi. Tak się czasem też dzieje. Rozwód nie jest wtedy taki prosty, jak pracować z dzieckiem itd.
  • Odpowiedz