Wpis z mikrobloga

Pożegnanie
Poprzedni rok był niewątpliwie bardzo udany zarówno dla Wykopu, jak i dla mnie. Jeszcze w styczniu 2006 serwis miał tylko kilkudziesięciu zarejestrowanych użytkowników. Dziś jest ich ponad cztery i pół tysiąca. Każdego dnia Wykop odwiedza prawie 9 tysięcy ludzi. Cieszy mnie to, że udało się osiągnąć tak dobre wyniki. Nie oznacza to jednak, że są one wystarczające i w satysfakcjonujące. Wykop zasługuje na więcej i jestem pewien, że z każdym miesiącem z serwisem będzie coraz lepiej. Wiele pomysłów na nową funkcjonalność i usprawnienia czeka na zrealizowanie.

Moja przygoda z Wykopem w tym miejscu się kończy. Serwis musi nadal się rozwijać, a do tego potrzeba czasu, którego mi ostatnio brakuje. Zdaję sobie sprawę, jak wiele zawdzięczam Wykopowi. Dzięki niemu poznałem wielu fajnych ludzi i odwiedziłem kilka ciekawych miejsc. Mimo wszystko wierzę, że serwis będzie sobie dobrze radził bez mojego wkładu, a nowe siły i pomysły wniosą tutaj sporo świeżości. Oczywiście dalej pozostanę czynnym użytkownikiem Wykopu. Nie wyobrażam sobie, żeby wykopowy RSS zniknął z mojego czytnika ;-)

W zasadzie pozostaje mi tylko powiedzieć jedno: dziękuję.
  • 25
  • Odpowiedz
Eeeee taki tajemniczy to chyba aż nie :-) Owszem, byłem na Innowatorium gdzie przeprowadziłem wiele ciekawych rozmów, a nawet mi zdjęcia zrobiono. Ci, których interesuje moja "tajemnicza" osoba, a nie miały okazji ze mną porozmawiać, zawsze mogą mi wysłać maila (adres w dziale kontakt).
  • Odpowiedz
Po prostu mało o Tobie wiemy Tomku :) Fajnie by było, gdybyś napisał czasem coś od siebie, o sobie, o przyszłości Wykopu, etc.
  • Odpowiedz