Wpis z mikrobloga

pytanie do ludzi z pod tagu #samochody powiedzcie mi po cholerę większość z was jak zobaczy gościa na sporcie(moto) to od razu traca rozum i od razu chca sie scigac? Dzisiaj tak np mialem... na kazdych swiatlach gazowanie, piszczenie opon itp. no kurna.. Dzis gosc przeszedl samego siebie #!$%@? mnie, ze nie chcialem sie scigac z jego syfem TAJP ER (wieczna beka z fanboyow #honda civic). Serio myslicie, ze macie szanse z czyms co ma 3.1 do 100 km/h? i to nie na papierze? Tutaj uklony z kolei do wlascicieli naprawdę mocnych aut (pozdrawian wlasciciela e60 z v8 pod maska na blaszce DJA, z ktorym mialem okazje zmierzyc sie pod wroclawiem w zeszla sobotę jak i dwoch panow jeszcze z a klasy amg i allroada 3.0t, szliscie godnie za nami:) ). Oni potrafia zagadac po ludzku, zaproponowac krotki sprint do danej predkosci, a nie dzidowac jak #!$%@?. No ale powtorze pytanie.. serio myslicie, ze jak macie 1.6 pod maska albo 2.0 benzynowe to macie szanse? Serio sprawiacie mi kupe śmiechu waszymi probami prowokacji bez skutku :D

a zawolam tez #motocykle i #motocykleboners tez was tak prowokuja caly czas?
  • 30
  • Odpowiedz
@Stitch: cholera, to już któryś post z rzędu jak czytam o swoim bmw e36 1.6 z lpg (i to w wersji compact) jak się ludzie przysrywają. przykro mi, że te #!$%@? sebixy tak zrujnowały opinię zwykłego auta, które ma za zadanie przewieźć moją leniwą dupę na uczelnię, na zakupy, do domu i dwa razy w miesiącu pokonać trasę 400km jak jedziemy z różowym do rodziny. kupiłem i utrzymuję prawie od
  • Odpowiedz
@BarteckR: a dobra widze, ze napisales o wirusie, a nie o boxerze.
koniec końców i tak wszystko poniżej 400 km nie ma nawet co startować do sportowego motocykla...
  • Odpowiedz
@Stitch: najbardziej chcą się ścigać jak podjeżdżam na pole position w korku. No jak on między autami przejechał zamiast stać na końcu, ja mu pokaże potęgę LPG. I zaczyna się gazowanie, pisk. Podludzie.
  • Odpowiedz