Wpis z mikrobloga

Mirki, mam przed sobą wizje zmiany telefonu jako iż zbliża mi się oferta przedłużenia abonamentu, aktualnie mam zmęczonego Galaxy S2 i fajnie by było czegoś innego spróbować. Opcje jakie mam to głównie Lumia 735 nad którą coraz bardziej myślę, iPhone 4s (słyszałem że to już wsparcia totalnie nie ma lub zaraz straci) albo Xperia M2. Jakieś porady? Może inne andruty czy coś?

#android #telefony #smartfon #windowsphone #ios #kiciochpyta
  • 25
  • Odpowiedz
@switch: płynność miód. z appkami jest bardzo różnie, ale pytanie, czego potrzebujesz. jeśli używasz 10-20 popularnych aplikacji (może poza hangouts czy snapchatem), to jest spora szansa, że są wszystkie.
  • Odpowiedz
@michalkosecki: troche zabolał brak snapchatu bo coraz więcej osób się w to bawi, ale z drugiej strony to tylko następna bezsensowna apka. głównie ciekaw jestem jak wypada synchronizacja z gmailem bo w sumie jestem od niego mocno uzalezniony.
  • Odpowiedz
@switch: snapchat blokuje wszystkie appki na WP i banuje ludziom konta zasłaniając się "bezpieczeństwem" - były przynajmniej dwa świetne klienty, ale co zrobisz, nic nie zrobisz.

gmail jest integrowany instant. wyjmujesz telefon z pudełka, zakładasz lub logujesz się kontem MS (potrzebne do instalowania appek, itp.), a potem dodajesz sobie tyle kont gmailowych, ile sobie zażyczysz.
  • Odpowiedz
No to chyba wszystko jasne, tak jak patrze na szybko po androidach w tej cenie to nie specjalnie jest o czym rozmawiać bo równie dobrze mogę zostać przy S2. Dzięki cumplu @michalkosecki za obszerną pomoc ( ). Jak ktoś ma coś do dodania to z chęcią poczytam.
  • Odpowiedz
@KarmelowyJeremiasz: myślałem nad tym, ale sam abo jest całkiem fajny, bujam się już z tym jakieś 4/5 lat. Dzwonie, smsuje i na necie siedzę (tak z 1gb starcza) a nigdy nie musiałem do tych 50zł dopłacać. Co do cen telefonów to z wyższej półki naprawdę drogo wychodzi ale ta lumia za ~300zł nie jest taką tragiczną opcją chyba nie?
  • Odpowiedz