Wpis z mikrobloga

Mam już tego dosyć, czemu tak ciężko jest znaleźć dziewczynę takiemu zamulaczowi mirkowi jak ja? ;__; Generalnie zawsze to wygląda tak, że ledwie zacznę z loszką rozmawiać i od razu zaczynam się jąkać, robię się czerwony, pocę się i patrzę w ziemię. One, widząc to, szybko ucinają pogawędkę i obierają azymut na #!$%@?. Zawsze mnie to potem strasznie boli i rani, zawszę to ja mam się starać. Nigdy żadna loszka do mnie sama nie zagadała. Musi być jakaś blokada u nich, ale z czego ona wynika?

Leżę teraz na łóżku i nie mam powodu by wstać. Nie mam pracy, studiów nie ukończyłem, mieszkam wciąż z rodzicami chociaż jestem już 25 lvl. Jeszcze kilka wiosen i zostanę czarodziejem.

Macie jakieś rady jak podnieść pewność siebie i wyjść z tego #!$%@?? Może jakieś kursy? Oczywiście internetowe ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#tfwnogf #przegryw #stulejacontent
  • 55
  • Odpowiedz
@Spoleczny: Czasem mi się wydaje,że powinno być jak w murice. Kończysz 18 lat i wypad, ucz się życia, zarabiaj na szkolę na siebie, pracuj, a nie takie to siedzą na garnuszku rodziców i sobie nie radzą.
  • Odpowiedz